synottip

NBA trilleris: “Nuggets” un “Timberwolves” sērijā izšķirošā 7. spēle

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezona ir tuvu tās kulminācijai. Pavisam drīz sāksies jau konferenču fināli, taču pirms tam vēl jānoskaidro komandas, kas tajos piedalīsies. Visspraigākā cīņa patlaban ir Rietumos starp pašreizējo čempioni Denveras ”Nuggets” un ambiciozo Minesotas ”Timberwolves”.

”Timberwolves” sēriju iesāka ar divām negaidītām uzvarām izbraukumā (106:99 un 106:80). Lai gan šķita, ka tieši tas jau ir izšķīris sērijas likteni, ”Nuggets” atbildēja ar to pašu (uzvaras Minesotā ar 117:90 un 115:107). ”Nuggets” uzvarēja arī trešo maču pēc kārtas, panākot sērijā vadību (112:97). ”Timberwolves” gan savā laukumā sēriju izglāba, panākot izšķirošo septīto dueli (115:70).

”Timberwolves” ir spējusi noturēt Denveru trīs reizes zem 100 gūto punktu robežas šajā sērijā. To papildina vēl tas, ka ir bijušas spēles, kurās ”Nuggets” gūst vien 80 vai pat 70 punktus. Modernajā basketbolā tas ir kaut kas neticams, nemaz neminot faktu, ka sērijas sestajā mačā Minesota triumfēja ar 45 punktu pārsvaru.

Minesotas panākumu atslēga ir teicamā aizsardzība. Komanda izteikti dominē pret jebkuru pretinieci, ja aizsardzība ir augstā līmenī. Komandas līderi ir Entonijs Edvardss, Rūdijs Gobērs, Karls Entonijs Taunss un Maiks Konlijs. Tāpat svarīgu lomu spēlē aizsardzības speciālists Džeidens Makdenjelss, kuru komandas biedri nemitīgi slavē.

”Nuggets” cerības tikmēr balstās un serbu zvaigzni Nikolu Jokiču, kurš šogad tika pie savas trešās MVP jeb vērtīgākā spēlētāja trofejas. Tāpat svarīgu lomu spēlē Džamals Murejs, Ārons Gordons un citi.

Šis ir pieredzes un jaunības maksimālisma derbijs. Savā starpā tiekas divas komandas, kuras uzrādīja līdzvērtīgus rezultātus regulārajā sezonā. Vienai no vienībām gan sezona noslēgsies priekšlaicīgi. Viss atkarīgs no tā, kurai komandai izdosies vairāk sakopot prātus un noskaņoties šai cīņai, kā arī veiksmīgāk izpildīt galvenā trenera uzdotos uzdevumus. Kura brigāde soļos tālāk?

Sērijas liktenis izšķirsies Denverā. Vienības septīto spēli aizvadīs naktī uz 20. maiju (plkst. 2:00 pēc Latvijas laika). Bukmeikeri ir pārliecināti, ka Rietumu konferences finālu sasniegs ”Nuggets”, piešķirot šādai varbūtībai koeficientu 1.48 apmērā. ”Timberwolves” uzvarai tikmēr sulīgs 2.43.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var būt iespēja vērot kādu NBA izslēgšanas spēļu cīņu.

Reģistrējies ”synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu ”sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA