synottip

NBA Zvaigžņu spēle: Lebrona komanda bez savainotā Karija pret Adetokunbo un Teitumu

NBA Zvaigžņu spēle: Lebrona komanda bez savainotā Karija pret Adetokunbo un Teitumu

Jau naktī uz pirmdienu jeb 20. februāri sporta pasauli pārņems grandiozs notikums - ikgadējā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Zvaigžņu spēle. Lebrona Džeimsa vadītā komanda mērosies spēkiem ar grieķu milzi Janni Adetokunbo un viņa komandu.

Džeimss pret Adetokunbo spēlēs jau trešo reizi. Abās reizēs pārāks bijis karalis Džeimss un viņa Rietumu konferences komanda (178:164 pirms četriem gadiem un 157:155 pirms trim). Lebrona komandas bilance ir nevainojama - piecas uzvaras kopš brīža, kad Zvaigžņu spēles komandas tiek dēvētas kapteiņu vārdos. Arī šoreiz bukmeikeri par favorītu uzskata Lebrona komandu, tās uzvarai piešķirot koeficientu 1,62. Adetokunbo kluba triumfs tikmēr novērtēts ar reizinātāju 2,11.

Arī ''uz papīra'' Lebrona komanda šogad izskatās nedaudz jaudīgāka. Vienībai no sastāva savainojumu dēļ izkritīs Stefens Karijs un Zaions Viljamsons, tomēr sākuma pieciniekā ir arī slovēņu brīnumbērns Luka Dončičs un favorīts uz šīs sezonas MVP trofeju - Nikola Jokičs. Adetokunbo komandai nāksies iztikt bez Kevina Durenta. Starta pieciniekā gan ir nu pat uz Dalasas ''Mavericks'' aizmainītais Kairijs Ērvings, 71 punkta spēles īpašnieks Donovans Mičels un Bostonas ''Celtics'' līderis Džeisons Teitums.

Adetokunbo komandai gan ir labāks rezervistu soliņš. Laukumā uz maiņu nāks Džeilens Brauns, Džoels Embīds un Demārs Derouzens, kamēr labākie rezervisti otrā frontē ir Deimiens Lilards un Pols Džordžs. Jāpiemin, ka Zvaigžņu spēle šogad iztiks bez diviem ļoti skaļiem un zināmiem vārdiem - Džeimsa Hārdena un Treja Janga. Abi basketbolisti netika iebalsoti starp zvaigznēm, kas radīja neizpratni sporta veida cienītāju vidū.

Lai gan Zvaigžņu spēle ir šovs, nevienam nepatīk piedzīvot zaudējumu. Šogad Zvaigžņu spēle norisināsies Jūtā, kur šis pasākums pēdējo reizi bija pirms tieši 30 gadiem jeb 1993. gadā. Mājiniekus šogad pārstāvēs tikai viens ''Jazz'' spēlētājs - vien pērnā gada vidū iegūtais Lauri Markanens, kurš pārstāvēs Džeimsa komandu. Mačs solās būt pārsteigumiem pārbagāts un aizraujošs. Grūti prognozēt iznākumu, tomēr zināms ir viens - jautrība sitīs augstu vilni!

Reģistrējies ''synottip.lv'', iemaksā ar kodu ''sports30'' un saņem trīs 10 eiro bezriska likmes un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA