synottip

”Oppenheimer”, ”Barbie” un citas filmas kāro triumfēt skaļākajās nominācijās

''Oppenheimer'', ''Barbie'' un citas filmas kāro triumfēt skaļākajās nominācijās

Jau naktī uz 11. martu norisināsies ASV 96. Kinoakadēmijas lielās balvas ''Oskars'' svinīgā ceremonija. Jau ceturto reizi un tapāt kā pērn ceremoniju vadīs TV sarunu šovu vadītājs un komiķis Džimijs Kimels. Arī lokācijas vieta nemainīsies - ''Dolby Theatre'' Holivudā būs slavenību pārpildīta arī šogad. Likmes uz dažādiem sporta, kultūras un pat politiskiem notikumiem vari veikt ''synottip.lv'' mājaslapā.

''Labākās kinofilmas'' rubrikā par izteiktu favorīti tiek uzskatīta filma ''Oppenheimer'', kas varētu būt 2023. gada skatītākā filma ne vien Latvijas, bet arī visas pasaules kinoteātros. Bukmeikeri ir īpaši pārliecināti par šīs filmas uzvaru šajā nominācijā, piešķirot triumfam niecīgu koeficientu 1.10 apmērā. Otro un trešo vietu ar reizinātāju 14.90 dala filmas ''Poor Things'' un ''The Holdovers''. Vien astotā favorīte uz triumfu tikmēr ir filma ''Barbie'', kas 2023. gada vidū pāršalca visu pasauli, radot nelielu apvērsumu kino industrijā. Arī Latvijas kinoteātri bija pārpildīti šīs filmas seansu laikos. Kamēr vienam filma ļoti patika, otrs to uzskatīja par klišejisku, nedaudz feministisku un ne pārāk aizraujošu.

''Labākā aktiera'' statusu tikmēr sadalīs pieci vīri, no kuriem gan tikai trīs varētu dēvēt par pasaules slaveniem. Galvenais favorīts ar koeficientu 1.40 ir filmas ''Oppenheimer'' galvenās lomas atveidotājs un 47 gadus vecais Kilians Mērfijs. Uz papēžiem ar reizinātāju 2.90 tikmēr min ''The Holdovers'' aktieris Pols Džamati. Pārējie pretendenti jau krietni iepaliek un ir maz ticams, ka spēs izkonkurēt eliti. Trijnieku ar koeficientu 10.90 noslēdz filmas ''Maestro'' aktieris Bredlijs Kūpers, kurš plašāk ir pazīstams ar savām dalībām dažādās populārās komēdijās.

''Labākās aktrises'' godam tikmēr izvirzīta Emma Stouna, kura pērn izpelnījās svarīgu lomu iepriekš minētajā filmā ''Poor Things''. Bukmeikeri viņas uzvarai šajā nominācijā piešķīruši koeficientu 1.66. Izteikta pretiniece viņai ir vien Lilija Gledstone, kura kopā ar kino industrijā labi zināmajiem Leonardo Di Kaprio un Robertu De Niro filmējās ''Killers of The Flower Moon'' garadarbā. Reizinātājs uz viņas triumfu šajā nominācijā ir 2.15. Trešā favorīte ar koeficientu 13.60 tikmēr ir vāciete Sandra Hillere, kura popularitāti iemantoja filmas ''The Zone of Interest'' dēļ.

Labi zināmi vīri tikmēr konkurēs ''Labākā otrā plāna aktiera'' nominācijā. Izteikta favorīta statusā izvirzīts Roberts Daunijs jaunākais, kurš ir daļa no ''Oppenheimer'' filmas. Koeficients uz viņa uzvaru ir 1.10. Ar reizinātāju 7.45 aiz viņa sēž ''Barbie'' filmas galvenais vīrietis Raiens Goslings. Viņš filmēšanas laikā paspēja vēlreiz izdzīvot savu jaunību, turklāt dabūja arī dziedāt. Trešajā vietā ar reizinātāju 15.70 tikmēr ir iepriekš minētais De Niro.

''Oppenheimer'' ir favorīte uz uzvarām arī ''Labākā montāža''''Labākais adaptētais scenārijs'' un ''Labākā oriģinālmūzika'' nominācijās. ''The Holdovers'' tikmēr varētu plūkt uzvaras laurus ''Labākais oriģinālscenārijs'' nominācijā, kamēr ''Barbie'' atliek vien cerēt uz panākumu ''Labākie kostīmi'' vidū.

Šādu notikumu paredzēšanā bukmeikeriem bieži vien izrādās taisnība. Ir grūti paredzēt sporta notikumus, tomēr šāda tipa prognozēs viņi, galvenokārt, ir bijuši akurāti. Vai arī šoreiz bukmeikeri nekļūdīsies, vai tomēr mūs sagaida kāds pārsteigums? Būs interesanti!

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA