synottip

Ostapenko ar cīņu pret Bjerklundu sāks Maiami “WTA 1000”

Ostapenko ar cīņu pret Bjerklundu sāks Maiami "WTA 1000"

Floridas metropolē Maiami 21. martā jeb otrdien sākās ''WTA 1000'' turnīrs uz cietā seguma. Latvijas vadošā tenisiste Aļona Ostapenko savu pirmo cīņu aizvadīs vien šodien jeb 23. marta vakarā (plkst. 17:00). Likmes uz šo un visām pārējām cīņām ir iespējams veikt ''synottip.lv'' mājaslapā.

Latviete cīņu sāks no turnīra otrās kārtas. Tur viņai pretī stāsies Zviedrijas otrā rakete Mirjama Bjerklunda, kas WTA rangā ieņem 149. vietu. Viņa pirmajā kārtā pārsteidza Itālijas ceturto numuru Džasmīnu Paolīni, kas WTA rangā atradās par 78 pozīcijām augstāk. Viņa savu pretinieci apspēlēja trīs setos (4:6, 6:4 un 6:4).

Ostapenko tikmēr ieņem WTA ranga 25. pozīciju. Latviete gaidāmajā cīņā ir izteikta favorīte. Bukmeikeri viņas uzvarai piešķīruši paaugstinātu koeficientu 1.16, atstājot Bjerklundai 5.62. Ja latviete iekļūs nākamajā kārtā, tad viņa tiks pie 55.7 tūkstošu ASV dolāru lielas prēmijas un 65 ranga punktiem. Tad gan viņu nākamajā kārtā, visticamāk, sagaidīs pasaules 13. rakete - Beatrise Hadada-Maija no Brazīlijas. Ja izdosies tikt līdz ceturtajai kārtai, tad tur cīņa var vispār būt pret pasaules ranga līderi Igu Švjonteku no Polijas. Izloze nav žēlojusi latviešu tenisisti, tomēr tam par spīti ir iespējams nokļūt līdz pat trešajai vai ceturtajai kārtai.

Ostapenko šogad piedalās visos Ziemeļamerikas pavasara sērijas galvenajos turnīros. To skaitā bija arī Indianvelsas ''WTA 1000'', kur viņa zaudēja trešajā kārtā. Maiami pamatturnīrs norisināsies līdz pat 2. aprīlim. Piektdien jeb 24. martā Ostapenko sagaida jau dubultspēles, kur viņa startēs ar ukrainieti Ludmilu Kičenoku. Arī šeit cīņas solās būt aizraujošas!

Pirmajā kārtā cīņa būs pret Danielu Kolinsu un Peitoni Stīrnsu no ASV. Latvijas - Ukrainas tandēms ar reizinātāju 1.33 šajā duelī tiek uzskatīts par favorītu. ASV duetam tikmēr piešķirts koeficients 2.98.

Kopējais Maiami turnīra vienspēļu balvu fonds ir 8.8 miljoni ASV dolāru. Uzvarētājai pienāksies nepilni 1.3 miljoni, kā arī 1000 ranga punkti. Vai Ostapenko izdosies patīkami pārsteigt? Pēc būtības viņa tiek uzskatīta par septīto spēcīgāko tenisisti šajā turnīrā. Bukmeikeri viņas triumfam Maiami posmā vienspēlēs piešķīruši koeficientu 22.30. Vien sešām tenisistēm tas ir mazāks.

Reģistrējies ''synottip.lv'', iemaksā ar kodu ''sports30'' un saņem trīs 10 eiro bezriska likmes un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA