synottip

Ostapenko cīnīsies par Madrides WTA 1000 ceturto kārtu

Spānijas galvaspilsētā Madridē turpinās tenisa turnīrs WTA 1000 uz māla seguma. Trešo kārtu sasniegusi Latvijas un visas Baltijas vadošā tenisiste Aļona Ostapenko.

Trešajā kārtā latvieti sagaida Argentīnas tenisistes Marijas Karlas izaicinājums. Viņa pasaules rangā ieņem 82. pozīciju, bet savā valstī ir otra labākā tenisiste. Otrajā kārtā viņa ar rezultātu 6:4 un 6:4 divos setos uzveica pasaules 19. numuru Veroniku Kudermetovu. Ostapenko iepriekš intervijā ir atklājusi, ka māla segums viņai nāk par labu, tāpēc no viņas tiek sagaidīta uzvara.

Karla šosezon ir aizvadījusi 31 cīņu, uzvarot 25 no tām. Argentīnietes 82. pozīcija WTA rangā ir viņas personiskais rekords, turklāt viņai ir aktīva desmit uzvaru sērija. Ostapenko kontā toties šogad 20 panākumi 28 dueļos. Viņa pasaules rangā joprojām ieņem desmito vietu. Savā starpā tenisistes tiksies pirmo reizi, sadalot 88 440 eiro lielu naudas laimestu, kā arī ceļazīmi uz ceturto kārtu. Ostapenko ir deviņus centimetrus garāka, divus gadus vecāka un ar krietni lielāku spēļu pieredzi. Vai latvietes priekšrocības atmaksāsies?

Cīņa starp Ostapenko un Karlu paredzēta 27. aprīļa pirmajā pusē (plkst. 12:00 pēc Latvijas laika). Bukmeikeru vērtējumā Ostapenko ir izteikta favorīte, kuras uzvarai piešķirts koeficients 1.39 apmērā. Karlas triumfa iespēja tikmēr novērtēta ar 2.95. Atgādināsim, ka Ostapenko paralēli startē arī šī turnīra dubultspēlēs. Tur viņai tandēmā asistē Ludmila Kičenoka no Ukrainas.

Dalību turnīrā turpina arī Ukrainas ceturtā rakete Dajana Jastremska, kuru ikdienā trenē latviešu speciālists Mārcis Garuts. Arī Jastremska turpinās turnīru caur trešo kārtu, taču viņu sagaida krietni cietāks rieksts jeb grūtāks izaicinājums. Trešajā kārtā viņu pretī sagaida ASV pirmais un visas pasaules trešais numurs – Koko Gofa. Viņa otrajā kārtā ar 6:0 un 6:0 sagrāva Nīderlandes tenisa flagmani Artantksu Risu.

Gofas un Jastremskas duelis norisināsies paralēli Ostapenko cīņai. Gofa ir izteiktas favorītes statusā, jo bukmeikeri viņas triumfam piešķīruši niecīgu koeficientu 1.10 apmērā. Jastremskas uzvara tikmēr tiek uzskatīta par teju nereālu, jo tai piešķirts iespaidīgs reizinātājs 7.03.

Turnīrā dalību ņēma arī Latvijas otrā labākā tenisiste Darja Semeņistaja, tomēr viņai neizdevās pārvarēt kvalifikācijas kārtu. Vai Ostapenko spēs iepriecināt Latvijas tenisa vidi ar kārtējo uzvaru un nākamās kārtas sasniegšanu?

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var būt iespēja vērot kādu aizraujošu tenisa dueli.

Reģistrējies ”synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu ”sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA