synottip

Ostapenko “US Open” otrajā kārtā cīnīsies pret nepieredzējušo Avanesjanu

Ostapenko "US Open" otrajā kārtā cīnīsies pret nepieredzējušo Avanesjanu

30.augusta vakarā (plkst. 18:00 pēc Latvijas laika) tenisa kortā dosies Latvijas vadošā tenisiste Aļona Ostapenko. Ņujorkā norisinās ''US Open'' tenisa turnīrs un latviete ir sasniegusi tā otro kārtu. Atgādināsim, ka šis ir gada pēdējais ''Grand Slam'' turnīrs.

Viņai pretī stāsies agresora valsts tenisiste Elina Avanesjana, kura ir pasaules 66. rakete. Viņa pirmajā kārtā trīs setos uzveica francūzieti Alizē Kornē. Ostapenko tikmēr apspēlēja Džasmīnu Paolīnino Itālijas, trešajā setā viņu sagraujot. Otrās kārtas uzvarētāja nopelnīs 191 tūkstoti ASV dolāru.

Latviešu tenisiste ir ar krietni bagātāku pieredzi. Avanesjana ir vien 20 gadus veca, turklāt pasaules rangā augstāk par 64. vietu viņa vēl nav bijusi. Ostapenko tikmēr joprojām atrodas ranga 21. pozīcijā, turklāt ir 16 centimetrus garāka par gaidāmo pretinieci.

Avanesjana profesionālajā tenisā debitēja vien pērn. Karjeras gaitā viņa ir izcīnījusi 46 uzvaras un piedzīvojusi 29 zaudējumus. Ostapenko tikmēr pēdējo trīs gadu laikā uzvarējusi 91 duelī, bet zaudējusi 54 tenisa spēlēs. Avanesjana ir uzvarējusi 63.3% cīņu, kamēr Ostapenko 62.8%. Procents ir līdzīgs, tomēr lielu lomu gaidāmajā cīņā spēlēs pieredze. Ostapenko demonstrē agresīvu tenisu un jācer, ka tas nāks par labumu.

Jāatgādina, ka šonedēļ dubultspēlēs startēs arī Latvijas - Ukrainas tandēms Aļona Ostapenko/Ludmila Kičenoka. Viņām pretī stāsies spāniete Sāra Sorrivesa un venecuēliete Andreā Gamisa. Jācer, ka gaidāmā cīņa nekādi neietekmēs latviešu tenisistes sniegumu cīņā pret Avanesjanu.

Bukmeikeri uzskata Ostapenko par izteiktu favorīti gaidāmajā duelī. Koeficients uz viņas uzvaru ir 1.22, kamēr pretiniecei atstāts samērā iespaidīgs 4.33. Vai šī sporta veida lietpratējiem šoreiz izrādīsies taisnība?

 

Atgādināsim, ka kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tev būs lieliska iespēja sekot līdzi šai tenisa spēlei. Koeficienti gan laika gaitā var mainīties.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA