synottip

Ostapenko Vimbldonas turnīru sāks ar dueli pret Tomļanoviču

Klāt jūlijs un tas nozīmē to, ka starts vienam no gada gaidītākajiem tenisa notikumiem. Anglijā norisināsies ikgadējais Vimbldonas čempionāts, kas ir zālāja sezonas galvenais turnīrs ar lieliem punktiem un milzīgām naudas balvām.

Ar 13. numuru izliktā Aļona Ostapenko, kura šobrīd WTA rangā ieņem 13. pozīciju, izlozes kārtībā tika pie austrālietes Ajlas Tomļanovičas kā savas pirmās pretinieces. Tomļanoviča rangā ieņem vien 135. pozīciju. Šī pāra uzvarētājai otrajā raundā pretī stāsies francūziete Oseana Dodēna vai ukrainiete Darja Snigura. Dodēna ragnā atrodas 80. pozīcijā, kamēr Snigura 131. vietā.

Tomļanoviča ir 31 gadu veca tenisiste no Austrālijas, kura dzimusi Horvātijā. Šogad viņa uzvarējusi 11 no 20 cīņām, bet iepriekš karjeras gaitā rangā ieņēmusi arī 32. vietu. Ostapenko tikmēr samērā nesen atstāja pašas izcīnīto vietu ranga desmitniekā. Šogad latviete uzvarējusi 23 no 34 vienspēlēs. Viņas kontā šogad arī divi vienspēļu tituli. Ostapenko ar Tomļanoviču līdz šim aizvadījušas četras savstarpējās cīņas. Latviete kortā izrādījusies pārāka trīs reizes, bet Tomļanoviča uzvarējusi vienu reizi.

Ja Ostapenko iekļūs astotdaļfinālā, tad stipri ticams, ka tur pretī stāsies WTA ranga līdere Iga Švjonteka no Polijas. Lai gan zālāja segums nav viņas stiprā puse, viņa tomēr ir ranga līdere.

Vimbldonas pamatturnīrā varēja startēt arī Latvijas otrā rakete Darja Semeņistaja, taču WTA ranga 107. tenisiste kvalifikācijas pirmajā kārtā piekāpās Terezai Martincovai no Čehijas.

Bukmeikeri vēl nav izteikuši prognozes par gaidāmo Ostapenko cīņu, taču tas varētu tapt darīts jau pavisam drīz. Stipri ticams, ka tieši latviete būs favorītes statusā gaidāmajā pirmās kārtas cīņā. Seko līdzi informācijai mūsu mājaslapā, lai būtu informēts par cīņām un to koeficientiem.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var būt iespēja vērot kādu tenisa dueli.

Reģistrējies synottip.lv, veic iemaksu ar kodu ”sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA