synottip

Latvijas U20 hokeja izlasei vēl divas PČ spēles, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā

Latvijas U20 hokeja izlasei vēl divas PČ spēles, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā

26. decembrī Kanādā tika atklāts 2023. gada U20 čempionāts hokejā. Starp desmit elites izlasēm var manīt arī Latviju, kas startē B apakšgrupā. Lai gan Latvija tiek pieskaitīta pie pastarītēm, cerības uz iekļūšanu labāko astotniekā joprojām pastāv.

Pirmajā spēlē jaunie latvieši mērojās spēkiem ar ASV. Cieņas pilnā mačā gan ar 5:2 triumfēja amerikāņi. No mūsu hokejistiem vārtus guva Anrī Ravinskis un Niks Feņenko. Turnīra turpinājumā latvieši izlaida no rokām uzvaru pret Šveici, ar 2:3 piekāpjoties pēcspēles metienos. Šveice izlīdzinājumu panāca divas minūtes pirms pamatlaika beigām, muļķīga Latvijas noraidījuma dēļ. Otrajā cīņā ar golu atzīmējās Dans Ločmelis un Darels Dukurs.

Latvija - Somija
Nākamā cīņa latviešiem ir pret spēcīgo Somiju (29. decembrī, plkst. 23:00 pēc Latvijas laika), kas tiek uzskatīta par vienu no grupas līderēm. Čempionāta atklāšanas mačā gan Somija ar 2:3 ''bullīšos'' piekāpās Šveicei, turpinājumā ar 5:2 uzvarot Slovākiju. Maz ticams, ka Arta Ābola trenētā Latvijas izlase liks fokusu uz šo cīņu, zinot, ka priekšā ir vēl mačs ar līdzīga kalibra komandu - Slovākiju. Jāpiemin, ka abām izlasēm 28. decembris jeb trešdiena ir brīvdiena. Somi šajā duelī ar koeficientu 1,16 tiek uzskatīti par izteiktiem favorītiem. Bukmeikeri Latvijas triumfam tikmēr piešķīruši iespaidīgu reizinātāju - 15,20. Latviešiem gan izdevās atņemt punktu Šveicei, kurai bija pa spēkam uzvarēt Somiju, tāpēc mūsu puiši var mēģināt ''iekost'' arī skandināvu hokeja grandam.

Latvija - Slovākija
Visticamāk, tieši pret Slovākiju izšķirsies liktenis par iekļūšanu labāko astotniekā. Mačs paredzēts jau 30. decembrī - plkst. 18:00 pēc Latvijas laika. Slovāku kontā ir vien zaudējums pret Somiju, taču viņiem palikusi spēle ne vien pret Latviju, bet arī ASV un Šveici. Slovāku triumfam dots koeficients 1,73, kamēr Latvijas uzvarai - 3,73. Lielu lomu izšķirošajās cīņās spēlēs vārtu vīrs Patriks Bērziņš, kuram arī iepriekšējos mačos nācies izturēt lielu slodzi. Potenciālie iznākumi ir tikai divi - uzvara un, visticamāk, ceturtdaļfināls (ja slovāki neizcīna vairāk par punktu pret pārējām grupas komandām), vai arī cīņa par vietas saglabāšanu elitē. Ja Latvija paliks pēdējā vietā grupā, tad tai sērijā līdz divām uzvarām būs jācīnās pret A grupas pēdējo pozīciju par palikšanu elitē. Samērā pārliecinoši var teikt, ka potenciālā pretiniece tādā gadījumā būtu Austrija.

 

Koeficienti laika gaitā var mainīties. Reģistrējies ''synottip.lv'', iemaksā ar kodu "sports50" un saņem 30 eiro bezriska likmēs. Apgrozi 50 eiro un saņem papildus 20 eiro bezriska likmēs.

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA