synottip

Pēdējā pārbaudes spēle Rīgā pirms PK: Latvija uzņems NBA zvaigzni Markanenu un Somiju

Pēdējā pārbaudes spēle Rīgā pirms PK: Latvija uzņems NBA zvaigzni Markanenu un Somiju

Pēdējo pārbaudes spēli dzimtenē pirms gaidāmās debijas Pasaules kausā (PK) aizvadīs Latvijas vīriešu basketbola izlase. Jau 16. augusta vakarā ''Arēna Rīga'' telpās viesosies Somijas basketbolisti. Spēles sākums plkst. 19:30.

Latvijas izlasei sagatavošanās cikls līdz šim ir bijis praktiski teicams. Aizvadītas trīs pārbaudes spēles un visās izcīnītas uzvaras. Ar desmit punktu pārsvaru mājās tika apspēlēta Zviedrija, pēcāk ar +25 sagrauta Gruzija, bet pēdējā mačā ne bez grūtībām, tomēr ar +5 apbēdināta tika arī Dominikāna. Kļūdu bija daudz, tomēr galvenais, ka ir panākumi un komanda turpina progresēt kā viens vesels.

Jāpiemin, ka Latvija ir spēlējusi bez līderiem. Savainojumu likstas ir piemeklējušas kā Kristapu Porziņģi, tā arī Dāvi Bertānu. Pārbaudes spēlēs dalību nav ņēmis arī Jānis Timma. Joprojām ir bažas par šo trīs spēlētāju dalību atlikušajās pārbaudes spēlēs, kā arī PK. PK sāksies jau 25. augustā, bet pirms tam izlasi gaida arī divas pārbaudes spēles Taivānā - pret Puertoriko un Lietuvu.

Somija būs nopietnākais pretinieks no visiem. Šī ir viena no retajām izlasēm, kura netaupa savus līderus. Komandai pārbaudes spēlēs palīdz Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Jūtas ''Jazz'' līderis Lauri Markanens. Somi pārbaudes spēles ietvaros reizi ir uzvarējuši Lietuvu, bet atbildes mačā zaudējuši. Vienā mačā arī uzvarēta Igaunija.

Gaidāmajā pārbaudes spēlē viss ir atkarīgs no komandas gatavības. Pagaidām, cerības redzēt laukumā Porziņģi, Timmu un Dāvi Bertānu ir maz. Galvenais treneris Luka Banki izvairīgi komentē spēlētāju veselības stāvokļus, tomēr publiski pieejamā informācija par neko labu neliecina. Visticamāk, pret Somiju spēlēs tie paši spēlētāji, kas nokārtoja panākumu mačā pret Dominikānu. Izmaiņas varētu būt vien minimālas. Somi tikmēr liks pretī savu NBA zvaigzni Markanenu.

Bukmeikeri gan joprojām par favorīti gaidāmajā spēlē uzskata Latviju, kuras uzvarai pārbaudes spēlē piešķirts koeficients 1.46. Somijas triumfam tikmēr atstāts 2.40.

Atgādināsim, ka kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tev būs lieliska iespēja sekot līdzi šai spēlei. Koeficienti gan laika gaitā var mainīties.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA