synottip

Pēdējā pārbaudes spēles pirms debijas PK: Latvija spēkosies pret Lietuvu

Pēdējā pārbaudes spēles pirms debijas PK: Latvija spēkosies pret Lietuvu

Jau otrdien jeb 22. augustā Latvijas vīriešu basketbola izlase aizvadīs pēdējo pārbaudes spēli pirms debijas Pasaules kausa (PK) izcīņā. Valstsvienība Taivānā tiksies ar mūsu kaimiņvalsts Lietuvas basketbolistiem. Spēles sākums plkst. 14:00 pēc Latvijas laika.

Šī būs pēdējā no sešām pārbaudes spēlēm pirms PK izcīņas. Latvija līdz šim ir bijusi teicama sagatavošanās ciklā - uzvaras pret Zviedriju, Gruziju, Dominikānu, Somiju un arī Puertoriko. Lietuva ir pēdējā pretiniece pirms PK un būtu īpaši svarīgi uzvarēt šo maču, lai iegūtu pārliecību pirms galvenajām cīņām.

Lai gan Lietuva tiek pieskaitīta pie basketbola elites, šoreiz izlases sastāvs nav tas konkurētspējīgākais. Izlasei paveicies, ka tai jāstartē D grupā, kur spēlēs Melnkalne, Meksika un Ēģipte. Labāko 16 komandu vidū izlase, visticamāk, tiks bez grūtībām. Zināmākais izlases spēlētājs ir Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Ņūorleānas ''Pelicans'' centrs Jons Valančūns. Pārējie basketbolisti, galvenokārt, atrodas Eiropas basketbola apritē.

Latvijas izlases sastāvs tikmēr būs nemainīgs. Pēdas traumas dēļ gan šajā spēlē, gan visā PK Latvijai nepalīdzēs Bostonas ''Celtics'' centrs Kristaps Porziņģis. Cerības jāliek uz Dāvi un Dairi BertāniemRolandu Šmitu un pārējiem. Uzvarai būs nepieciešama lieliska komandas saspēle, kā arī teicama precizitāte no perimetra. Lai gan lietuviešu sastāvs nav tik iespaidīgs kā agrāk, šī izlase ir pierādījusi, ka var uzvarēt jebkuru pretinieci.

Par favorīti pēdējā spēlē gan tiek uzskatīta Lietuva, kuras uzvarai bukmeikeri piešķīruši koeficientu 1.32. Latvijas uzvarai tikmēr atstāts samērā iespaidīgs 2.91.

Šis latviešiem būs lielisks pārbaudījums. PK izcīņā tomēr būs jāstartē H grupā, kur būs ne vien Libāna, bet arī tādas valstsvienības kā Kanāda un Francija. Būs jāpaveic teju neticamais, lai nenoslēgtu čempionātu jau pēc grupu turnīra. Basketbolisti centīsies ņemt piemēru no hokeja izlases, taču vai tas izdosies? Jau tagad zināms, ka čempionāts būs spraigs un aizraujošs. Par Latviju!

 

Atgādināsim, ka kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tev būs lieliska iespēja sekot līdzi šai pārbaudes spēlei. Koeficienti gan laika gaitā var mainīties.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

 

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA