synottip

PK futbolā sievietēm: Anglijas un Spānijas izlases finālā cīnīsies par savu pirmo titulu

PK futbolā sievietēm: Anglijas un Spānijas izlases finālā cīnīsies par savu pirmo titulu

Jau šonedēļ noslēgsies Pasaules kauss (PK) futbolā sievietēm. Pirmo reizi pie titula tiks kāda no valstīm, kam tas nav vēl izdevies. Kura tā būs - Anglija vai Spānija? Bronzu tikmēr sadalīs Zviedrija un Austrālija.

Spānija izslēgšanas mačos ar 5:1 sagrāva Šveici, ar 2:1 uzveica Nīderlandi, bet pusfinālā ar tādu pašu rezultātu apbēdināja Zviedriju. Anglija tikmēr pirmajā duelī vien pēcspēles sitienos uzveica Nigēriju. Turpinājumā 2:1 pret Kolumbiju un 3:1 pret Austrāliju. Anglija patlaban ir vienīgā izlase turnīrā, kas vēl nav izgaršojusi sūro zaudējuma garšu. Vai tas tā paliks arī pēc noslēdzošās čempionāta spēles?

Anglijas nacionālā sieviešu izlase piedalās PK piekto reizi un jau ir garantējusi savu augstāko sasniegumu. Augstāk par trešo vietu izlasei līdz šim nebija izdevies tikt. Spānietes tikmēr PK cīnās vien trešo reizi un pirmo reizi ir garantējušas godalgas. Arī šai izlasei šī gada iznākums būs izlases labākais rezultāts tās pastāvēšanas vēsturē. Vai to izdosies uzlabot līdz pat PK titulam, vai būs jāsamierinās ar sudrabu?

Fināls paredzēts jau svētdien jeb 20. augusta rīta pusē. Spēles sākums jau plkst. 13:00 pēc Latvijas laika. Bukmeikeri par nelielu favorīti uzskata Spāniju, kuras uzvarai piešķirts koeficients 2.74. Anglijas triumfam tikmēr atstāts reizinātājs 2.87, bet neizšķirtam - 2.98. Šķiet, ka solās grandiozs un aizraujošs fināls.

Bronzas spēle norisināsies dienu ātrāk - sestdien jeb 19. augustā (plkst. 11:00) pēc Latvijas laika. Pusfināla cīņu iznākums nozīmē, ka par bronzas godalgām cīnīsies Zviedrija un Austrālija. Zviedrijai būs iespēja jau ceturto reizi tikt pie trešās vietas PK ietvaros. Austrālija tikmēr pirmo reizi ir pārvarējusi ceturtdaļfināla kārtu un centīsies savās mājās tikt pie bronzas medaļām.

Zviedriete Amanda Ilesteda ar četriem goliem ir otrā rezultatīvākā vārtu guvēja šajā turnīrā. Viņai būs vēl viena spēle, lai apsteigtu japānieti Hinatu Mijazavu, kurai ir par vienu precīzu sitienu vairāk. Vai viņai tas izdosies? Šādai varbūtībai piešķirts iespaidīgs reizinātājs 17.70.

Bukmeikeri par favorīti uzskata Zviedriju, piešķirot tās uzvarai koeficientu 2.62. Mājinieces Austrālijas triumfam reizinātājs tikmēr ir 2.77, bet neizšķirtam - 3.36. Cīņa būs spraiga!

 

Atgādināsim, ka kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tev būs lieliska iespēja sekot līdzi šiem medaļu mačiem. Koeficienti gan laika gaitā var mainīties.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA