synottip

Premjerlīga: “City” pretī ceturtajam titulam pēc kārtas, “Arsenal” lūkos pārsteigt

Premjerlīga: "City" pretī ceturtajam titulam pēc kārtas, "Arsenal" lūkos pārsteigt

Anglijas Premjerlīgas sezona futbolā strauji tuvojas izskaņai un notikumi gan laukumā, gan turnīra tabulā kļūst saspringtāki.

Aizraujošs mačs gaidāms 24. februāra vakarā (plkst. 22:00 pēc Latvijas laika). Londonas "Arsenal" futbolisti savā laukumā uzņems astotās vietas īpašnieci "Newcastle". "Arsenal" klubam tikmēr šī ir atgriešanās sezona. Klubs atkal atrodas kopvērtējuma augšgalā, patlaban ieņemot trešo pozīciju. Pāris veiksmīgi mači vienību var uzvest arī augstāk, sasniedzot pat līderes pozīciju. Londonas kluba līderis ir Bukajo Saka, kurš 25 spēlēs guvis 12 vārtus. Viņš ir ceturtais labākais vārtu guvējs Premjerlīgā šosezon. Ņūkāsla tikmēr centīsies pārsteigt ar savu slepeno ieroci Kīrana Tripjēra personā. Ar 10 rezultatīvām piespēlēm 25 mačos viņš dala labākā vārtu asistētāja godu šosezon. Abas vienības dominē dažādos spēles aspektos, tāpēc mačam vajadzētu būt interesantam un grūti prognozējamam. Klubiem šī būs pirmā savstarpējā tikšanās reize šajā kalendārajā gadā. Lai vai kā, pērn vienības tikās trīs reizes - vienreiz duelis noslēdzās neizšķirti (0:0), vienreiz triumfēja "Arsenal" (2:0), bet vienreiz pie panākuma tika arī "Newcastle" futbolisti (1:0). Komandas ir ar ilgu un kopīgu pagātni. "Arsenal" kopumā uzvarējusi 84 savstarpējos mačos, kamēr "Newcastle" triumfējusi 69 cīņās, bet 39 noslēgušās bez uzvarētāja noskaidrošanas.

Bukmeikeri gan neko aizraujošu nesola. Kamēr "Arsenal" triumfa opcijai piešķirts niecīgs koeficients 1.40 apmērā, viesiem atstāts sulīgs 7.42. Neizšķirts tikmēr novērtēts ar iespaidīgu 5.49.

Tikmēr 2. marta vakarā (plkst. 17:00 pēc Latvijas laika) svarīgu mājas spēli aizvadīs "Everton" futbolisti. Komanda patlaban ieņem 17. vietu turnīra tabulā. Vieta zemāk nozīmētu izkrišanu no Premjerlīgas. Jāpiemin, ka 18. pozīcijas īpašniecei "Luton Town" ir tik pat daudz punktu un situācija jebkurā brīdī var mainīties, tāpēc katrs no punktiem ir izteikti svarīgs, lai arī maču šosezon vēl ir gana daudz. "Everton" pretī stāsies "West Ham", kas saspīlētā turnīra tabulas gaisotnē ieņem devīto vietu. Pagājušajā gadā klubi savā starpā tikās divreiz, apmainoties ar panākumiem. Janvārī ar 2:0 triumfēja "West Ham", bet oktobrī ar 1:0 revanšējās "Everton". "Everton" gan ir uzvarējusi 75 savstarpējos dueļos, kamēr "West Ham" 44 cīņās. 31 mačs noslēdzies ar neizšķirtu.

Interesanti, ka bukmeikeri uzskata tieši "Everton" par favorīti uz uzvaru, piešķirot tās triumfam koeficientu 1.88. Pretējā frontē esošajai "West Ham" panākuma opcijai atstāts reizinātājs 3.91, bet neizšķirtam - 3.67. Abām komandām pirms šī dueļa paredzēta vēl viena cīņa, taču pret citām vienībām. Iespējams, ka "Everton" izvirzīta favorītes statusā tieši laukuma priekšrocību dēļ.

Premjerlīgas sezona lieliem un ātriem soļiem tuvojas izskaņai. Tas nozīmē, ka drīz vien taps skaidra arī šīs sezonas čempione. Bukmeikeri uzskata, ka tieši norvēģu brīnumbērna Ērlinga Holana pāratāvētā Mančestras "City" tiks pie titula, piešķirot šādai opcijai koeficientu 1.99. Jāpiemin, ka "City" ir izcīnījusi Premjerlīgas titulu pēdējās piecās no sešām sezonām, to izdarot arī pēdējos trīs gadus pēc kārtas. Ar reizinātāju 2.65 uz papēžiem min "Liverpool", kamēr "Arsenal" ar 4.50 noslēdz TOP 3. Pārējo klubu koeficienti tikmēr sasniedz un pat pārsniedz 105.00 atzīmi.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tev var pavīdēt iespēja vērot kādu no Anglijas Premjerlīgas cīņām.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA