synottip

Principiālais Premjerlīgas derbijs Mančestrā: “City” pret “United” jau sestdien

Principiālais Premjerlīgas derbijs Mančestrā: "City" pret "United" jau sestdien

Straujiem soļiem tuvojas Anglijas futbola Premjerlīgas lielais Mančestras derbijs. Jau 14. janvārī (plkst. 14:30 pēc Latvijas laika), vietējās "City" un "United" komandas mēros spēkus savā starpā. Šie dueļi vienmēr ir bijuši ļoti principiāli un tā tas būs arī šoreiz. 

Abām komandām sezona līdz šim ir samērā izdevusies. "United" ar 11 uzvarām un diviem neizšķirtiem ieņem ceturto vietu starp 20 vienībām Premjerlīgā, kamēr "City" ar 12 triumfiem un trim neizšķirtiem tik pat mačos ir čempionāta vicelīdere. Šī mača iznākums gan situāciju var mainīt - "United" jāizcīna vismaz punkts, lai pakāptos pozīciju augstāk, kamēr "City" ar uzvaru atpaliks no līderes Londonas "Arsenal" vairs tikai par diviem punktiem.

Pēdējās trīs savstarpējās spēlēs krietni pārāka izrādījusies "City", uzvarot ar 6:3, 4:1 un 2:0. "United" gan ir uzvarējusi pēdējos četrus Premjerlīgas mačus pēc kārtas un tas dod nelielu pārliecību, ka komanda panākumu virkni varētu turpināt. Kopumā vienības tikušās jau 188 reizes - 77 uzvarējusi "United", 58 uzvarējusi "City", bet 53 noslēgušās ar neizšķirtu. Jāpiemin, ka savstarpējā duelī "United" nav uzvarējusi jau teju divus gadus jeb kopš 2021. gada 7. marta.

Lielu lomu cīņā spēlēs 22 gadus vecais Ērlings Hollans, kurš ir "City" līderis un tiek uzskatīts par vienu no šīs paaudzes talantīgākajiem futbolistiem visā pasaulē. Bieži vien viņam ir izdevies bez savu partneru palīdzības nokārtot formalitātes un maču novest līdz uzvarai. "United" gan pretī liks savus spēcīgākos un labākos vīrus, lai šādu scenāriju nepieļautu.

Pēdējā tikšanās reizē, kad "City" uzvarēja ar 6:3, "United" galvassāpes sagādāja tieši Holanns. Viņš guva trīs vārtus jeb "hat-trick". Tiesa, tādu pašu meistarstiķi izdevās paveikt arī Filam Fodenam. Toreiz brīdi uz tablo bija arī 4:0 un 6:1. "United" vien mača beigās izdevās samazināt deficītu, lai nepiedzīvotu tik lielu kaunu. Uz maču klātienē toreiz ieradās teju 54 tūkstoši līdzjutēju, kas vien pierāda, cik šis derbijs ir principiāls ne vien pašiem spēlētājiem un treneriem, bet arī skatītājiem.

Bukmeikeri par izteiktu favorīti uzskata "City" komandu, dodot tās uzvarai koeficientu 1,88. Neizšķirtam tikmēr piešķirts reizinātājs 3,85, bet "United" uzvarai - 4,03. Kurā pusē nostāsies Tu?

Koeficienti laika gaitā var mainīties. Reģistrējies ''synottip.lv'', iemaksā ar kodu "sports30" un saņem 3x10 eiro bezriska likmēs un 10% cashback

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA