synottip

“Riga” un “Valmiera” bezdibeņa malā: vai kāda komanda sasniegs Eirokausu 4. kārtu?

"Riga" un "Valmiera" bezdibeņa malā: vai kāda komanda sasniegs Eirokausu 4. kārtu?

Latvijas vadošais futbola klubs ''Riga'' ir nonācis bezdibeņa malā. Jau 17. augusta vakarā (plkst. 20:00) komanda aizvadīs UEFA Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas trešās kārtas atbildes spēli pret Nīderlandes vienību Enshedes ''Twente''. Rīdziniekiem būs nepieciešama pārliecinoša uzvara, lai tiktu tālāk un turpinātu šī gada Eirokausus. Tāds pats sniegums jāgaida arī no otras Latvijas komandas ''Valmiera''.

Pirmā savstarpējā cīņa tika aizvadīta 10. augustā, kad ar rezultātu 2:0 savā laukumā triumfēja ''Twente''. Toreiz rīdziniekus apbēdināja pretinieku aizsargs Alfonss Sampsteds un pēcāk arī Dans Rotss. Atbildes spēle gan norisināsies ''Skonto'' stadionā, kas rīdziniekiem paver lielisku iespēju revanšēties savu skatītāju priekšā.

Atgādināsim, ka tālāk tiek komanda, kas uzvar divu spēļu summā. Tas nozīmē, ka rīdziniekiem ir nepieciešams uzvara ar vismaz trīs vārtu pārsvaru vai arī ar +2, bet tad panākums jānodrošina pagarinājumā vai pēcspēles sitienos. Bukmeikeri gan netic, ka ''Riga'' varētu uzvarēt maču pat ar minimālu pārsvaru. ''Twente'' panākumam piešķirtais reizinātājs ir 1.68, kamēr ''Riga'' uzvarai atstāts 4.86, bet neizšķirtam - 3.84.

Stundu vēlāk cīņu uzsāks arī ''Valmiera'', kuras izredzes tikt tālāk gan ir krietni mazākas, par spīti labākam pirmās spēles iznākumam. Valmierieši savā laukumā ar 1:2 pirmajā mačā piekāpās Tirānas ''Partizani'' klubam. Vidzemes klubs sākotnēji atradās vadībā, bet ielaida divus golus un zaudēja. Par neko labu neliecina arī galvenā trenera Jurģa Kalna izteikumi pēc spēles un vainīgo meklēšana.

 

''Partizani'' ir Albānijas spēcīgākais klubs un arī viscietākais rieksts no līdzšinējiem valmieriešu pretiniekiem. Jāatgādina arī, ka klubs pats sevi cenšas nogremdēt. Valmierieši pirms šīs Eirokausu kārtas pārdeva tādus līderus kā Kamilo Menu un Ivanu Želizko. Pašu vaina, kura, visticamāk, maksās tikšanu tālāk.

Komanda iepriekš informēja, ka tās mērķis ir noturēt Latvijas Virslīgas bronzu, izcīnīt Latvijas kausu un iekļūt Eirokausu ceturtajā kārtā. Uz to gan būtu muļķīgi cerēt, jo izskatās, ka nepiepildīsies neviens no scenārijiem. Virslīgā komanda ir ceturtā un tai briest vēl vienas pozīcijas zaudēšana. Kausā tikmēr joprojām pretiniekos ir arī galvenās pretendentes un ''Partizani'' jau samērā droši var teikt, ka ''Valmierai'' nekas nespīd.

Bukmeikeri jau tagad liek ''Valmierai'' kravāt koferus uz mājām, jo cerību praktiski nav. Koeficients uz ''Partizani'' uzvaru ir vien 1.49, kamēr valmieriešu panākuma opcijai izbraukumā atstāts iespaidīgs 6.52. Neizšķirta reizinātājs šoreiz 4.27. Valmieriešiem nepieciešams panākums ar vismaz +2, vai arī minimāla uzvara, kas pēcāk tiek palielināta pagarinājumā vai pēcspēles sitienos.

Atgādināsim, ka kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tev būs lieliska iespēja sekot līdzi šiem mačiem. Koeficienti gan laika gaitā var mainīties.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

 

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA