synottip

“Riga” vai RFS: kura komanda atgūs Latvijas čempiones statusu?

"Riga" vai RFS: kura komanda atgūs Latvijas čempiones statusu?

Izšķirošais nogrieznis Latvijas futbola čempionātā jeb Virslīgā ir klāt. Desmit komandas - katrai atlicis aizvadīt vien savas sezonas pēdējo spēli. Likmes ir augstas - īpaši jau "Riga" un RFS komandām, kuras cenšas sadalīt čempionu titulu.

Tabuls augšgalā pārliecinoši atrodas galvaspilsētas klubi "Riga" un RFS. "Riga" ir līderes pozīcijā, apsteidzot savu tiešo pretinieci par vienu punktu. Abām komandām vēl pēdējā cīņā - "Riga" izbraukumā centīsies uzveikt bijušo čempioni "Valmiera", kamēr RFS sagaida mājas spēle pret "Metta" futbolistiem. Tas vien nozīmē to, ka viss ir atkarīgs no pašiem futbolistiem. "Riga" uzvaras gadījumā ir atgriezusies Latvijas čempiones statusā, bet zaudējums vai neizšķirts nozīmētu, ka titulu var izcīnīt arī RFS. Jāatgādina, ka "Riga" Latvijas kausa finālā izcīnīja dramatisku uzvaru tieši pret RFS. Vai "Riga" komandai izdosies sezonu noslēgt ar dubultuzvaru un vēl vienu titulu?

RFS savu spēli pret “Metta” aizvadīs jau 11. novembrī, plkst. 13:00. Bukmeikeri RFS uzskata par pārliecinošu favorīti šajā duelī, piešķirot tās uzvarai niecīgu koeficientu 1.07. “Metta” panākumam tikmēr atstāts fenomenāls 19.55, bet neizšķirtam - 9.91. Sezonas pirmajā tikšanās reizē abas komandas nospēlēja neizšķirti, nevienai negūstot vārtus. Turpinājumā gan RFS divreiz sagrāva savu pretinieci - 6:0 un 5:0. Vai gaidāms līdzīgs scenārijs arī šoreiz?

Arī cīņa par bronzas godalgām nav noslēgusies. Ķekavas "Auda" ar 55 punktiem ieņem trešo pozīciju, bet vien par trim punktiem atpaliek valmierieši. Teorētiski "Valmiera" vēl var izcīnīt trešo vietu, tomēr cerības ir pavisam niecīgas. Kluba pēdējā spēle ir pret "Riga" vienību, kas alkst izcīnīt zeltu. "Auda" tikmēr savā laukumā uzņems turnīra tabulas lejasgala vienību "Daugavpils". Situācijas krasi atšķiras katrā no frontēm un maz ticams, ka šeit situācija var mainīties.

“Auda” un “Daugavpils” cīnīsies paralēli RFS spēlei. Ķekavas kluba iespējas uzvarēt šo maču novērtētas ar reizinātāju 1.53. “Daugavpils” panākumam piešķirts 5.15, bet neizšķirtam - 4.11. Sezonas pirmajā tikšanās reizē “Auda” uzveica daugavpiliešus ar 2:0, bet turpinājumā nospēlēja neizšķirti - 1:1. Pēdējā tikšanās reizē gan tika atkārtots 2:0 panākums.

Zināms, ka "Liepāja" neatkarīgi no pēdējās spēles iznākuma finišēs turnīrs tabulas vidū jeb piektajā pozīcijā. Arī "Jelgava" savu vietu, visticamāk, nemainīs, atgriežoties Virslīgā kā sestā spēcīgākā komanda Latvijā. "Daugavpils", "Tukums 2000/Telms" un "Metta" gan joprojām atrodas viena, divu vai trīs punktu atstatumā un tur nekas vēl nav izlemts. Zināms vien, ka neviena no šīm vienībām nefinišēs kā pēdējā, jo šo necilo titulu jau ir izpelnījusies "Super Nova Salaspils", kas no tā vairs izbēgt nevar. Vienība ir pēdējā visā līgā un no pirmspēdējās pozīcijas atpaliek par 19 punktiem.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tev var būt iespēja sekot līdzi kādam no svarīgākajiem šīs sezonas mačiem. Koeficienti gan laika gaitā var mainīties.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA