synottip

“Riga” vai RFS: kura komanda atgūs Latvijas čempiones statusu?

"Riga" vai RFS: kura komanda atgūs Latvijas čempiones statusu?

Latvijas čempionāta sezona futbolā tuvojas noslēgumam. Atlikusi vien trešdaļa no paredzētājām spēlēm, lai noskaidrotu, kuras komandas spēlētāji varēs virs savām galvām celt čempionu trofeju.

Patlaban izskatās, ka tituls un trofeja atgriezīsies Latvijas galvaspilsētā. Galvenās pretendentes ir ''Riga'' un RFS. ''Riga'' ar 61 punktu 24 mačos ir turnīra tabulas līdere, kamēr RFS tik pat mačos ir izcīnījusi par trim punktiem mazāk. Šīs arī ir praktiski vienīgās komandas, kuras pretendē uz titulu. Likteni var izšķirt tieši savstarpējai duelis, kas komandām paredzēts jau pavisam drīz.

Trešajā vietā sēž pagājušās sezonas čempione un šīs sezonas vilšanās - ''Valmiera''. Komandai ir par 24 punktiem mazāk nekā līderei ''Riga''. Turklāt, ja pēdējā mačā nebūtu izcīnīti trīs samocīti punkti pret ''Mettu'', komanda būtu piektā, jo uz šo pozīciju bija jau noslīdējusi. Ar to vien nepietiek - klubs arī pavisam nesen pārdeva savus līderus Kamilo Menu un Ivanu Želižko. Vai klubs jau ir padevies?

Uz papēžiem min ''Liepāja'' un ''Auda'' - komandas atpaliek no ''Valmieras'' attiecīgi par vienu un diviem punktiem. Nebūtu nekāds pārsteigums, ja Vidzemes klubam nāktos noslīdēt līdz pat piektajai pozīcijai. Daudz izteiks savstarpējo dueļu rezultāti.

''Metta'', līgas jaunpienācēja ''Jelgava'', ''Daugavpils'' un ''Tukums 2000/Telms'' tikmēr punkts punktā cīnās par sesto līdz pat devīto vietu. Devītajā un desmitajā pozīcijā nevēlas finišēt neviena no vienībām. Šīm divām komandām būs jātiekas pārspēlēs, lai noskaidrotu stiprāko komandu. Uzvarētāja paliks augstākajā divīzijā, kamēr zaudētāja dosies uz otro divīziju, ļaujot tās čempionei nonākt Virslīgā. Patlaban šķiet, ka augstāk kāpt varētu ''Mārupe'' vai ''Kalupe''. Droši var teikt, ka par ''izdzīvošanu'' jeb palikšanu elitē spēlēs ''Super Nova'', kamēr atliek vien noskaidrot otru pārspēles dalībnieci.

Nākamā Virslīgas cīņas tiks aizvadīta 8. augusta vakarā (plkst. 18:00). Šis duelis būs īpašs adrenalīna cienītājiem. Potenciālā čempione RFS viesosies pie ''Daugavpils'' futbolistiem. Bukmeikeri RFS uzvarai piešķīruši ļoti niecīgu koeficientu - 1.08. ''Daugavpils'' uzvarai tikmēr atstāts iespaidīgs 21.80, bet neizšķirtam - 8.60.

Atgādināsim, ka kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tev būs iespēja sekot līdzi daļai no Virslīgas dueļiem. Koeficienti gan laika gaitā var mainīties.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA