synottip

Ar debitantēm Klārku un Rīsu sākusies jaunā WNBA ēra un sezona

Pavisam nesen sākās Sieviešu Nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) jaunā sezona un tā solās būt krietni aizraujošakā kā iepriekš.

Līgas vadība ir atradusi veidu kā piesaistīt jaunu auditoriju. WNBA pievienojusies debitante Keitlina Klārka, kuru draftā izvēlējās Indiānas »Fever» komanda. Klārka tiek uzskatīta par vienreizēju talantu, kura īpaši izceļas ar fenomenālu precizitāti no tālas distances. Klārka jau savas debijas sezonas ievadā ir paguvusi izcelties ar 30 punktu spēli. Čikāgas »Sky» tikmēr savu sastāvu papildināja ar Eindželu Rīsu, kura vairāk izceļas ar savu komandas emocionālā līmeņa pacelšanu.

Abas basketbolistes ienāca līgā no koledžas basketbola. Līdz šim WNBA nebija īsti neviena sportiste, kuru varētu uzskatīt par līgas seju. Tagad tādas ir vairākas, kas rada interesi arī to sporta fanu vidū, kas parasti cenšas sieviešu sportu ignorēt.

»Fever» sezonu iesāka ar vienu uzvaru astoņās spēlēs un ieņem pirmspēdējo vietu 12 komandu konkurencē. »Sky» tikmēr atrodas uzreiz aiz »play-off» zonas jeb devītajā pozīcijā. Komandai divas uzvaras piecās spēlēs. Līgas līdere tikmēr ir Konektikutas »Sun», kurai sešos mačos iekrātas tikai un vienīgi uzvaras.

»Fever» nākamo maču aizvadīs jau naktī uz 31. maiju (plkst. 2:00 pēc Latvijas laika), kad komanda savā laukumā uzņems sestās vietas īpašnieci Sietlas »Storm» (4-3). Par favorīti tiek uzskatīta tieši »Storm», kuras uzvarai bukmeikeri piešķīruši koeficientu 1.68. Mājinieču triumfam tikmēr reizinātājs 2.10.

»Sky» tajā pašā naktī tiksies ar basketbolistēm no Losandželosas »Sparks» kluba (plkst. 3:00). »Sky» uzvarai bukmeikeri nozīmējuši koeficientu 1.58 apmērā, pretiniecēm atstājot 2.28.

Par galveno favorīti uz titulu tikmēr tiek uzskatīta pēdējo divu sezonu čempione Lasvegasas »Aces», kuras triumfam piešķirts koeficients 2.05. Uz papēžiem ar 2.70 min Ņujorkas »Liberty», bet pretendentu trijnieku noslēdz »Sun» ar 12.40.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var būt iespēja vērot kādu sieviešu basketbola dueli.

Reģistrējies ”synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu ”sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!