synottip

Boksa nakts tuvojas: Usiks pret Fjūriju, Briedis pret Opetaiju

Jau 18. maijā cīņu sporta pasauli pārņems viens no šī gada skaļākajiem boksa notikumiem. Saūda Arābijas pilsētā Rijādā norisināsies desmit aizraujošas cīņas vienas nakts garumā.

Par galveno cīņu tiek uzskatīta britu smagsvara Taisona Fjūrija un ukraiņa Oleksandra Usika tikšanās ringā. Abi pasaules slavenie bokseri vēl nav izjutuši sūro zaudējuma garšu, taču vienam no viņiem tas ātri var mainīties. Cīņa solās būt īpaši svarīga abiem bokseriem, jo abi jau ir paguvuši nozākāt savu pretinieku.

Ja Fjūrijam ir 35 gadu, tad Usiks ir par diviem gadiem vecāks. Fjūrijam par labu nāk ne vien vecuma priekšrocības, bet arī ķermeņa parametri. Brits ir arī par 15 centimetriem garāks, kā arī var aizsniegties par 18 centimetriem tālāk par Usiku. Usiks karjeras gaitā ir aizvadījis 21 cīņu, uzvarot pilnīgi visās. 14 no dueļiem noslēgušies ar nokautu. Fjūrija kontā tikmēr 34 uzvaras un viens neizšķirts. 24 uzvaras viņš nodrošinājis ar nokauta palīdzību.

Bukmeikeri sola aizraujošu un neprognozējamu cīņu. Neliela favorīta statusā ir Fjūrijs, kura triumfam piešķirts koeficients 1.88 apmērā. Usika uzvarai tikmēr atstāts reizinātājs 1.93, bet adrenalīna cienītāji var izmēģināt neizšķirta opciju ar sulīgo koeficientu 16.56.

Vakara galveno cīņu tikmēr iesildīs mūsu pašu Mairis Briedis, kuram ringā pretī stāsies austrāliešu bokseris Džejs Opetaija. Briedis ir par 11 gadiem vecāks nekā topošais pretinieks, kā arī par diviem centimetriem īsāks. Latvietis arī var aizsniegties par trim centimetriem mazāk nekā Opetaija.

Jāpiemin, ka Brieža pēdējā cīņa bija tieši pret Opetaiju. Tas gan bija pirms teju diviem gadiem un toreiz latvietis zaudēja pēc punktiem. Opetaija bija pārliecinošs un nekas neradīja šaubas par cīņas iznākumu. Latvieša kontā 28 uzvaras un divi zaudējumi. Otra sakāve bijusi pret iepriekš minēto Usiku, bet 20 no visām uzvarām izcīnītas ar nokautu. Opetaijas kontā tikmēr 24 uzvaras 24 cīņās un 19 nokauti.

Bukmeikeri letiņiem gan liek būt piezemētiem. Opetaija tiek uzskatīts par izteiktu favorītu. Viņa uzvarai piešķirts niecīgs koeficients 1.17 apmērā. Brieža triumfam tikmēr iespaidīgs reizinātājs — 4.03. Neizšķirts tikmēr nav pieejams.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var pavīdēt iespēja vērot kādu aizraujošu boksa dueli.

Reģistrējies ”synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!