synottip

Divas sērijas ar 0-3: «Pacers» un «Timberwolves» bezdibeņa malā

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonas fināls ir jau tepat aiz stūra. Divas komandas ir soļa attālumā no šī sasnieguma, kamēr citas divas ir nonākušas bezdibeņa malā.

Sērijā starp Bostonas »Celtics» un Indianas »Pacers» rezultāts ir 3-0. Atgādināsim, ka sērija ilgst līdz kādas komandas četrām uzvarām. NBA vēsturē nav bijusi neviena reize, kad komanda izslēgšanas spēļu ietvaros spēj atgūties no šādas situācijas.

Lai gan šāds rezultāts sērijā nav nekas šokējošs, jo »Celtics» bija pamatturnīra uzvarētāja, bet »Pacers» pie titula kandidātēm netika pieskaitīta, situācija varēja būt arī krietni citādāka. Divas no trim aizvadītajām spēlēm bija ļoti līdzīgas un »Pacers» pat varēja patlaban atrasties sērijā vadībā ar 2-1, nevis iedzinējos ar 0-3.

»Pacers» iztiek bez sava līdera Tairīsa Halibērtona. Protams, ka arī Bostonai nepalīdz latviešu tornis Kristaps Porziņģis, tomēr vadošo spēlētāju nespēlēšana nav attaisnojums izslēgšanas spēlēs.

Šī sērija var noslēgties jau naktī uz 28. maiju (plkst. 3:00 pēc Latvijas laika), kad klubi savā starpā aizvadīs ceturto sērijas dueli Indianā. »Celtics» uzvarai bukmeikeri piešķīruši koeficientu 1.32 apmērā, »Pacers» uzvarai atstājot 3.51.

Identiska situācija ir sērijā starp Dalasas »Mavericks» un Minesotas »Timberwolves» basketbolistiem. Šeit gan vadībā atrodas Dalasa, kas regulāro sezonu noslēdza piektajā pozīcijā. Ja Minesotas basketbolisti līdz šai »play-off» kārtai demonstrēja lielisku basketbolu kā aizsardzībā, tā arī uzbrukumā, tad tagad viss ir sagriezies pa 180 grādiem.

Entonijs Edvardss un Karls Entonijs Taunss nav spējuši rast risinājumu Dalasas spēlei. Luka Dončičs un Kairijs Ērvings tikmēr ir demonstrējuši fenomenālu basketbolu, tāpēc ļoti ticams, ka finālā tiksies tieši »Mavericks» un »Celtics» komandas. Nedrīkst ignorēt arī emocionālā pacēluma nozīmi šādā situācijā.

Sērijas ceturtā spēle jau naktī uz 29. datumu (plkst. 3:30 pēc Latvijas laika), kad komandas tiksies Dalasā. Mājinieku triumfam koeficients 1.66 apmērā, bet »Timberwolves» vīru triumfam 2.14.

Dalasa nav spēlējusi finālā kopš 2011. gada, kad toreiz sešās spēlēs ar Dirku Novicki priekšgalā tika uzveikta Maiami »Heat» superkomanda. 17 titulu īpašniece »Celtics» tikmēr lūko kļūt par titulētāko klubu NBA, apsteidzot »Lakers», un izcīnot pirmo Lerija O’Braiena trofeju kopš 2008. gada.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var būt iespēja vērot kādu NBA izslēgšanas spēļu cīņu.

Reģistrējies ”synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu ”sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!