synottip

EURO2024 sāks F grupa ar Portugāli un Ronaldu priekšgalā

Vācijā turpinās Eiropas čempionāts (EČ) futbolā jeb EURO2024. Jau 18. jūnijā cīņā metīsies F grupas dalībnieces, starp kurām ir Portugāle, Turcija, Gruzija un Čehija.

Dortmundē plkst. 19:00 uz zālāja kāps Turcijas un Gruzijas futbolisti. Turcijas sastāvs liekus vārdus neprasa. Ierindā ir daudz futbolistu, kuri ikdienā spēlē augstākajās līgās. Gruzijas sastāvs tikmēr arī nav peļams, tomēr līmeņi savā ziņā krietni atšķiras.

Bukmeikeri Turciju uzskata par drošu favorīti, piešķirot komandas panākumam koeficientu 1.78 apmērā. Neizšķirts novērtēts ar reizinātāju 3.65, kamēr Gruzijas triumfam atstāts 5.43.

Trīs stundas vēlāk jeb plkst. 22:00 futbols pārņems arī Leipcigu. Punktus savā starpā dalīs Portugāles un Čehijas izlases. Portugāle uz meistarsacīkstēm ir ieradusies ar leģendāro Krištianu Ronaldu ierindā, kamēr čehi pie favorītiem pieskaitīti netiek. Portugāle ir ne vien favorīte savā grupā, bet arī starp galvenajām pretendentēm uz titulu. Čehijas sastāvs tikmēr, galvenokārt, sastāv no pašmāju turnīra dalībniekiem.

Bukmeikeri ir pārliecināti par Portugāles spējām, piešķirot šīs valsts uzvarai koeficientu 1.55. Neizšķirtam nozīmēts 4.40, bet Čehijas uzvarai — 6.78.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var būt iespēja vērot kādu futbola maču.

Reģistrējies synottip.lv, veic iemaksu ar kodu ”sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!