synottip

Latvieša trenētā tenisiste Jastremska pirmo reizi «French Open» trešajā kārtā

»French Open» jeb »Roland Garros» tenisa turnīra trešo kārtu Francijas galvaspilsētā Parīzē ir sasniegusi Ukrainas trešā labākā tenisiste Dajana Jastremska, kuru trenē latviešu speciālists Mārcis Garuts. Vai viņai izdosies uz māla seguma turpināt savu uzvaru gājienu?

Jastremska WTA rangā ieņem 32. pozīciju un šī turnīra otrajā kārtā viņa izcīnīja savas karjeras pārliecinošāko uzvaru »Grand Slam» līmenī. Ar 6:2 un 6:0 tika sagrauta Ķīnas sestā labākā tenisiste un pasaules 68. rakete Jafaņa Vana.

Ukrainiete līdz šim »French Open» bija startējusi četras reizes un visās zaudējusi jau pirmajā kārtā. Šīs viņai ir patīkamas pārmaiņas, jo nu ir jau divas uzvaras pēc kārtas. Trešā kārta gan nebūs viegla, jo tajā pretī stāsies ASV labākā tenisiste Koko Gofa, kura rangā ieņem 3. vietu.

Jastremska šogad ir aizvadījusi 25 cīņas, izcīnot uzvaru 15 no tām. Gofa tikmēr 33 spēlēs tikusi pie 25 panākumiem. Abas sportistes ir vienāda auguma, taču Gofa ir par četriem gadiem jaunāka. Likmes ir augstas, jo turnīra uzvarētāja tiks pie naudas balvas 2,4 miljonu eiro apmērā.

Abām tenisistēm šī būs vien otrā tikšanās reize kortā. Vienīgo cīņu savā starpā dāmas aizvadīja šī gada 27. aprīlī, kad divos setos Spānijas galvaspilsētā Madridē divos setos droši triumfēja Kofa — 6:4 un 6:1. Vai gaidāms līdzīgs iznākums?

Abas tenisistes par šīs kārtas sasniegšanu jau saņēma 158 tūkstošus eiro, bet nākamā kārta bilanci papildinās par vēl 250 tūkstošiem. Turnīrs turpina ritēt savu gaitu un likmes pieaug, līdzi dodoties arī naudas balvām jeb uzvarētāju honorāriem.

Cīņas datums un laiks vēl nav precizēti, taču seko līdzi informācijai mūsu mājaslapā, lai būtu lietas kursā. Bukmeikeri par izteiktu favorīti uzskata Kofu, piešķirot viņas uzvarai koeficientu 1.12, Jastremskai atstājot iespaidīgu 6.90.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var būt iespēja vērot kādu tenisa maču.

Reģistrējies ”synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu ”sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!