synottip

Ostapenko «French Open» otrajā kārtā cīņa pret Tausoni

Francijas metropolē Parīzē norisinās tenisa turnīrs »French Open» uz māla seguma. Otro kārtu sasniegusi Baltijas pirmā rakete Aļona Ostapenko no Latvijas.

Ostapenko pirmajā kārtā tika galā ar rumānieti Žaklīnu Kristianu (6:4 un 7:5). Viņas pretiniece otrajā kārtā būs Klāra Tausone no Dānijas, kura tikmēr pirmajā kārtā apspēlēja Tatjanu Mariju no Vācijas (6:2 un 6:3).

Ostapenko un Tausone kortā tiksies trešo reizi. Līdz šim tenisistes ir apmainījušās ar panākumiem savā starpā. Tas nozīmē, ka Ostapenko bilance pret Tausoni patlaban ir 1-1. Šogad Tausone uzvarējusi 18 no 30 spēlēm, kamēr Ostapenko plūkusi uzvaras laurus 22 no 31 cīņas.

Latviete pavisam nesen atstāja WTA ranga labāko desmitnieku, tagad atrodoties 11. pozīcijā. Tausone tikmēr ir pasaules 72. rakete. Jāpiemin, ka Ostapenko ir piecus gadus vecāka un arī pieredzes bagātāka sportiste. »Uz papīra» latvietei ir ļoti paveicies, jo otrajā kārtā teorētiski gaidāms duelis, kurā viņa ir izteikta favorīte.

Ostapenko un Tausones cīņa paredzēta jau 29. maijā (ap plkst. 12:00 pēc Latvijas laika). Bukmeikeri prognozē latvietes uzvaru, piešķirot šādai varbūtībai koeficientu 1.56. Tausones triumfs tikmēr novērtēts ar solīdu 2.45.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var būt iespēja vērot kādu tenisa maču.

Reģistrējies ”synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu ”sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!