synottip

Vailders pret Žangu: divi veterāni lūkos atgriezties uz uzvaru takas

Klāt nu jau kārtējā boksa nakts! Arī šoreiz cīņas sports pārņems Saūda Arābijas pilsētu Rijādu. Smagsvaru cīņā ringu dalīs Deontejs Vailders un Žilejs Žangs.

Vailders ir 38 gadus vecs amerikānis ar respektablu pieredzi boksā. Karjeras gaitā viņš izcīnījis 43 uzvaras (42 KO), piedzīvojis divus zaudējumus (2 KO) un vienreiz cīnījies neizšķirti. Žangs tikmēr ir 41 gadu vecs ķīnietis, kurš arī iesoļo karjeras beigu posmā. Viņš izcīnījis 26 uzvaras (22 KO), piedzīvojis 2 sakāves un arī vienu reizi cīņu noslēdzis bez uzvarētāja noskaidrošanas. Abiem sportistiem kopīgs ir viens aspekts: fenomenāli spēcīgais sitiens, kuru pierāda KO statistika.

Divi no Vaildera zaudējumiem bijuši pret Taisonu Fjūriju, kurš pavisam nesen ringā kapitulēja Oleksandram Usikam. Žangs tikmēr piekāpies vēl neuzveiktajam Filipam Hrgovicam, kurš šajā pašā vakarā arī kāps ringā. Abiem sportistiem arī pa zaudējumam pret vienu kopīgu pretinieku — Džosefu Pārkeru. Vailders ir zaudējis pēdējās trīs no četrām cīņām, kamēr Žangs pēdējās divas no četrām, tāpēc saprotami, ka divi nosacīti neveiksminieki centīsies atgriezties uz panākumu takas.

Abi bokseri nu jau ir gados un pieredzes bagāti. Saprotami, ka galvenais cīņas iemesls ir nauda. To pierāda arī cīņas norises vieta, kas ir Saūda Arābija. Šajā valstī pēdējā laikā norisinās visas karstākās boksa cīņas, pievilinot sportistus ar naudīgiem honorāriem. Tas gan nemaina faktu, ka neviens no bokseriem nevēlas zaudēt.

Cīņa paredzēta 1. jūnija vakarā (ap plkst. 21:00 pēc Latvijas laika). Bukmeikeri par favorītu uzskata Žangu, piešķirot viņa uzvarai koeficientu 1.61 apmērā. Vaildera triumfs tikmēr novērtēts ar reizinātāju 2.23.

Vakars solās būt garš un aizraujošs, jo pašsaprotami, ka Vaildera un Žanga dueli iesildīs vairākas citas cīņas. Kurš no bokseriem vakaru varēs noslēgt ar paceltu galvu?

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var būt iespēja vērot kādu boksa cīņu.

Reģistrējies ”synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu ”sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!