synottip

Vasaras karstākais sporta notikums: EURO2024 jau aiz stūra

24 izlases sadalītas pa sešām grupām. Katrā grupā četras valstsvienības — pirmo divu vietu īpašnieces katrā grupā automātiski iekļūs izslēgšanas spēlēs, paveiksies arī dažu trešo pozīciju īpašniecēm, kamēr pēdējās vietās esošās komandas meistarsacīkstes noslēgs uzreiz.

Eiropas meistarsacīkstes futbolā tiek aizvadītas reizi četros gados, kas nozīmē, ka pēdējo reizi šis notikums pārņēma pasauli 2020. gadā. Toreiz finālā tikās Itālijas un Anglijas futbolisti, kuri pēc diviem puslaikiem uz tablo uzrādīja kaujiniecisku 1:1. Pēcāk itāļi soda sitienu sērijā uzverēja, izcīnot titulu.

Par galveno pretendenti uz titulu šogad tiek uzskatīta Anglija, kuras uzvarai piešķirts koeficients 3.95 apmērā. Uz papēžiem ar 4.85 min vienmēr izsalkusī Francija, bet TOP 3 ar 6.30 noslēdz mājiniece Vācija. Ceturto un piekto pozīciju starp favorītēm dala Portugāle un Spānija — abām 8.85.

Vairums izlašu ir paziņojušas kandidātus uz vietu sastāvos, tomēr liela daļa savu gala sastāvu paziņos vien īsi pirms sacensību starta. Tāpat liela daļa līdzjutēju ir ieinteresēti redzēt pasaules mēroga zvaigznes, kuras izlases kreklos sanāk redzēt krietni retāk. Cik tādu šoreiz būs redzami laukumā?

Čempionāts tiks atklāts ar vienu spēli 14. jūnijā, kad uz zālāja punktus dalīs Vācijas un Skotijas futbolisti. Mača sākums plkst. 22:00 pēc Latvijas laika. Par favorīti tiek uzskatīta Vācija, kuras uzvarai bukmeikeri piešķīruši reizinātāju 1.27. Skotijas panākumam tikmēr atstāts koeficients 10.64, bet neizšķirtam — 5.56.

Šādā turnīrā gan ir ļoti grūti prognozēt gala pozīciju izvietojumu, jo izlasēm ir jāaizvada ļoti maz spēļu. Vienai komandai var paveikties vairāk, bet citai mazāk. Kura izlase atradīsies Eiropas futbola virsotnē jūlija vidusdaļā?

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip”sportabāriem Tev būs iespēja vērot kādu aizraujošuEURO 2024 futbola maču uz lielā ekrāna.

Reģistrējies ”synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!