synottip

Semeņistaja centīsies pievienoties Ostapenko, lai cīnītos “Australian Open” pamatturnīrā

Semeņistaja centīsies pievienoties Ostapenko, lai cīnītos "Australian Open" pamatturnīrā

Jau 8. janvārī sākās ''Australian Open'' kvalifikācija, kurā startē arī viena tenisiste no Latvijas.

Latvijas otrā rakete Darja Semeņistaja kvalifikāciju sāks 10. janvārī (plkst. 1:00 naktī pēc Latvijas laika). Viņai pretī stāsies Ungārijas ceturtā labākā tenisiste Timea Baboša. Ja Semeņistaja patlaban WTA rangā ieņem 143. pozīciju, tad ungāriete atrodas 178. vietā. Jāpiemin gan, ka Baboša iepriekš ir pasaules rangā ieņēmusi arī 25. pozīciju. Abas tenisistes līdz šim nav tikušās kortā un šis būs viņu pirmais savstarpējais duelis profesionālajā tenisā.

Tā būs cīņa starp jaunību un pieredzi. Latviete ir par deviņiem gadiem jaunāka, turklāt ar krietni mazāku spēļu praksi, bet ar azartu un jaunības maksimālismu. Par to arī liecina tas, ka Semeņistaja būs šī turnīra debitante. Jauno kalendāro gadu Baboša ir iesākusi ar diviem panākumiem trīs cīņās, kamēr Semeņistaja līdz šim vienīgajā duelī ir piekāpusies.

Iepriekšējā sezonā 21 gadu jaunā Semeņistaja startēja trīs ''Grand Slam'' turnīru kvalifikācijās. ''French Open'' kvalifikācijā viņa zaudēja jau pirmajā kārtā, bet Vimbldonā izcīnīja divas uzvaras, neveiksmi piedzīvojot vien izšķirošajā cīņā. ''US Open'' viņa aizcīnījās līdz otrajai kārtai, taču ar to arī turnīrs viņai noslēdzās. Latvietei ir jāpārvar trīs kārtas ''Australian Open'' kvalifikācijas ietvaros, lai iekļūtu pamatsacensībās. Konkurence būs sīva, jo 128 tenisistes centīsies sadalīt vien 16 ceļazīmes uz šī gada pirmo ''Grand Slam'' turnīru.

Ja latvietei izdosies uzvarēt pirmajā cīņā, tad otrajā kārtā, visticamāk, nāksies mērot spēkus ar pasaules 185. raketi - serbieti Nataliju Stevanoviču. Izšķirošajā kārtā potenciālā pretiniece tikmēr būtu ukrainiete un pasaules 96. rakete Dajana Jastremska.

Gaidāmajā duelī par nelielā favorītes statusā ir izvirzīta Baboša, kuras triumfam bukmeikeri ir piešķīruši koeficientu 1.59 apmērā. Latvijas tenisistes uzvarai tikmēr atstāts reizinātājs 2.17.

Jāpiemin, ka ''Australian Open'' pamatturnīrs sāksies jau 14. janvārī un tajā dalību jau ir nodrošinājusi pasaules 12. rakete un Latvijas vadošā tenisiste Jeļena Ostapenko. Viņa patlaban aizvada ''WTA 500'' tenisa turnīru Austrālijas piektajā lielākajā pilsētā Adelaidē, gatavojoties tieši šim ''Grand Slam'' turnīram.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA