synottip

Semeņistaja sper soli pretī “Australian Open” pamatturnīram un cīnīsies pret Džointu

Semeņistaja sper soli pretī "Australian Open" pamatturnīram un cīnīsies pret Džointu

Ne vien Latvijas, bet arī visas Baltijas otrā rakete Darja Semeņistaja turpina ceļu pretī ''Australian Open'' pamatturnīram, kas sāksies jau 14. janvārī. Šonedēļ risinās šī turnīra kvalifikācija un latviete ir spērusi pirmo no trim soļiem pretī tam, lai tiktu tālāk un pievienotos Latvijas tenisistei Jeļenai Ostapenko. Vai Latviju sagaida tenisa dubultsvētki?

Lai Semeņistaja tiktu tālāk, viņai ir jāpārvar trīs kārtas. 128 tenisistes cenšas sadalīt vien 16 ceļazīmes uz pamatturnīru, kurā startēs vēl 128 spēlētājas. Pirmajā kārtā latvietei pretī stājās Ungārijas ceturtā labākā tenisiste un pasaules 62. rakete Timea Baboša, kuru latviete uzveica trīs setos. Atgādināsim gan, ka Baboša savas karjeras labākajos gados ir ieņēmusi arī 25. vietu pasaules rangā. Par uzvaru latvietei pienākas naudas balva 44 100 Austrālijas dolāru apmērā, kas ir aptuveni 26 991 eiro. Cīņa nebija viegla un tai bija savi kāpumi un kritumi, taču latviete spēja sakopot spēkus un uzvarēt.

Otrajā kārtā latvietei izaicinājumu metīs 17 gadus vecā mājiniece Maja Džointa, kura pasaules rangā ieņem vien 573. pozīciju. Viņa pirmajā kārtā negaidīti pārspēja serbieti un pasaules 185. raketi Nataliju Stevanoviču. Informācijas par gaidāmo pretinieci ir diezgan maz. Džointa ir jauns vārds sieviešu tenisā un reti kurš ir pazīstams ar viņas spēli. Lai gan arī Semeņistaja ir vien 21 gadu veca un ieņem pasaules rangā 143. pozīciju, viņa patlaban atrodas krietni parocīgākā situācijā. Latvietei ir jācenšas izmantot savas priekšrocības, kā arī tas, ka viņa ir iekrājusi nedaudz vairāk pieredzes.

Bukmeikeri Semeņistaju uzskata par favorīti gaidāmajā duelī, piešķirot viņas uzvarai koeficientu 1.61. Džointas panākuma opcija tikmēr novērtēta ar reizinātāju 2.23. Tāpat bukmeikeri tic, ka cīņa varētu beigties jau pēc diviem setiem, piešķirot šādai varbūtībai koeficientu 1.49. Trīs setu opcija novērtēta reizinātāja 2.38 apmērā.

Lai gan sākotnēji Semeņistajai ir jāuzvar šī cīņa, izšķirošajā kārtā, visticamāk, pretī stāsies ukrainiete un pasaules 96. rakete Dajana Jastremska, kuru trenē latviešu speciālists Mārcis Garuts. Atgādināsim, ka Semeņistajai šī ir debija ''Australian Open'' ietvaros.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA