synottip

Starts Anglijas Premjerlīgai: “City” aizstāvēs titulu

Starts Anglijas Premjerlīgai: "City" aizstāvēs titulu

Jau 11. augusta vakarā Angliju pārņems futbola svētki. Anglijas Premjerlīga atgriezīsies apritē ar savu jauno sezonu. Mančestras ''City'' lūkos aizstāvēt pagājušajā sezonā izcīnīto titulu.

Tāpat kā pērn, arī šosezon Premjerlīgā startēs 20 komandas. Sastāvs kā ierasts - mainījušās vien trīs komandas jeb pēdējās trīs vietas. Pagājušās sezonas pastarītes ''Leicester City'', ''Leeds'' un ''Southampton'' šosezon līgā nestartēs, kamēr šo klubu vietas ieņems ''Luton'', ''Burnley'' un ''Sheffield''. Spēļu grafiks nemainīsies - komandas sasvstarpēji tiksies divas reizes, aizvadot spēli mājās un spēli viesos.

Pirmā Premjerlīgas cīņa paredzēta 11. augusta vakarā (plkst. 22:00 pēc Latvijas laika), kad pašreizējā čempiona ''City'' izbraukumā mēros spēkus ar jaunpienācēju ''Burnley''. Pašreizējās titula turētājas koeficients uz uzvara mačā ir 1.29, kamēr ''Burnley'' triumfam piešķirts iespaidīgs 10.05. Neizšķirts novērtēts ar reizinātāju 5.61. ''City'' ir arī izteikta favorīte uz uzvaras izcīnīšanu visā Premjerlīgā. Šim notikumam koeficients patlaban ir 1.72. Atgādināsim, ka klubā joprojām spēlē norvēģu brīnumbērns Ērlings Holans. Tieši uz viņa sniegumu tiek liktas vislielākās cerības.

Starp favorītēm ir arī Londonas ''Arsenal'' un Mančestras ''City'', kas pērn finišēja attiecīgi otrajā un trešajā pozīcijā. Nemainīgi topā ir arī ''Liverpool'' futbolisti. Bukmeikeri prognozē, ka labāko pieciniekā varētu atgriezties Londonas ''Chelsea'', kas pagājušo sezonu noslēdza negaidīti zemu priekš kluba standartiem - vien 12. pozīcijā. ''Chelsea'' starpsezonā investēja prāvus līdzekļus, lai atgrieztos topā. Par 29 miljoniem tika iegādāts vārtsargs Roberts Sančess, bet 45 miljoni tika piešķirti aizsargam Akselam Disasī. Londonas klubs tomēr negaidīti pērn palika bez Eirokausiem. Ne bez grūtībām, tomēr vietu Premjerlīgā nosargāja ''Everton'', kura tikai par diviem punktiem apsteidza izkritušo ''Leicester City''. Lomas arī varēja būt mainītas.

12. augustā cīņā iesaistīsies vēl 12 komandas, aizvadot sešas dažādas spēles. Interesantākā no tām varētu būt plkst. 17:00 pēc Latvijas laika, kad jaunpienācēja ''Sheffield'' savā laukumā uzņems ''Crystal Palace'', kas pērn finišēja 11. pozīcijā. ''Sheffield'' uzvarai mačā piešķirts koeficients 3.00, ''Crystal Palace'' triumfam 2.42, bet neizšķirtam - 3.29. Tas vien liecina par to, ka mačs solās būt aizraujošs. Vai ''Sheffield'' iesāks Premjerlīgas piedzīvojumu ar panākumu un trim punktiem turnīra tabulā?

Atgādināsim, ka kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tu varēsi sekot līdzi Premjerlīgas cīņām. Koeficienti gan laika gaitā var mainīties.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA