synottip

Starts NFL sezonai: bez Breidija un ar čempioni “City Chiefs” kā favorīti uz titulu

Starts NFL sezonai: bez Breidija un ar čempioni "City Chiefs" kā favorīti uz titulu

Nacionālās futbola līgas (NFL) jaunā sezona ir jau tepat aiz stūra. Tā tiks atklāta jau 8. septembrī. Amerikāņu futbols uzņem apgriezienus un atgriežas apritē, priecējot visus šī sporta veida entuziastus. Šī būs oficiāli pirmā sezona kopš 2001. gada, kad laukumā nedosies diskutabli labākais amerikāņu futbolists Toms Breidijs, kurš nesen atkārtoti informēja par savas karjeras noslēgšanu.

Sezonu 8. septembrī atklās cīņa starp Detroitas ''Lions'' un pērnās sezonas čempioni Kanzasas ''City Chiefs''. Atklāšanas spēlē čempione tiek uzskatīta par izteiktu favorīti. Bukmeikeri Kanzasas uzvarai pirmajā mačā piešķīruši koeficientu 1.32, atstājot Detroitai 2.99. Pēc tam divas dienas vēlāk cīņā metīsies arī citas 28 komandas, aizvadot 14 dažādas cīņas.

Bukmeikeri izteiktu pārliecību neizrāda nevienai no NFL komandām. Patlaban par galveno favorīti uz titulu tiek uzskatīta ''City Chiefs'' komanda, kuras iespēja sekmīgi aizstāvēt titulu novērtētā ar koeficientu 6.80. Uz papēžiem tikmēr min pērnās sezonas ''Super Bowl'' dalībniece un Kanzasas uzveiktā Filadelfijas ''Eagles'' ar reizinātāju 8.05, kā arī Bufalo ''Bills'' ar 9.45. Sanfrancisko ''49ers'' ar 10.30 ir ceturtā favorīte uz titulu, kamēr piecinieku noslēdz Sinsinati ''Bengals'' ar 11.10.

Sezona solās būt aizraujoša. ''Eagles'' starpsezonā pagarināja līgumu uz pieciem gadiem ar saspēles vadītāju Džeilenu Hērtsu, padarot viņu par lielākās algas īpašnieku NFL vien 24 gadu vecumā. Būtiskas pārmaiņas tikmēr piedzīvojusi Ņujorkas ''Jets''. Komanda savā īpašumā ar maiņas darījuma palīdzību ieguvusi četrkārtējo līgas vērtīgāko spēlētāju jeb MVP Āronu Rodžersu. Lai veidotu veiksmīgu ķīmiju laukumā, ''Jets'' pēcāk piesaistīja arī malējo uzbrucēju Rendlu Kobu, kurš ir labi pazīstams kā viens no Rodžersa labākajiem draugiem. Jāpiemin, ka Rodžerss arī piekrita samazināt savu algu par teju 35 miljoniem ASV dolāru, lai komanda varētu nokomplektēt pēc iespējas konkurētspējīgāku sastāvu jaunajai sezonai. Tas vienībai ļāva īsi pēc tam piesaistīt Minesotas ''Vikings'' pussargu Dalvinu Kuku. ''Eagles'' ir viena no starpsezonas lielākajām uzvarētājām.

Tenesī ''Titans'' tikmēr papildinājusi savu sastāvu ar malējo uzbrucēju Denadrē Hopkinsu, ar kuru iepriekš līgumu lauza Arizonas ''Cardinals''. Saspēles vadītājs Džastins Herberts tikmēr pagarinājis uz piecām sezonām līgumu ar Losandželosas ''Chargers''. Dalasas ''Cowboys'' atlaisto pussargu Ezikilu Eliotu tikmēr savākusi ir Jaunanglijas ''Patriots''.

Lai gan praktiski visas minētās komandas tiek prognozētas kā viduvējības gaidāmajā sezonā, šie sastāvu jaunumi tāpat ir ļoti nozīmīgi. Dažas komandas ir piedzīvojušas ļoti būtiskus zaudējumus, kamēr citas ir spējušas krietni palielināt savas cerības uz sekmīgu gaidāmo sezonu. Vai jaunajā sezonā mūs sagaida kāds pārsteigums? Būs karsti!

 

Atgādināsim, ka kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tev būs lieliska iespēja sekot līdzi daļai no karstākajām NFL cīņām. Koeficienti gan laika gaitā var mainīties.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA