synottip

Starts Vimbldonas tenisa turnīram, kurā startēs arī Ostapenko

No 24. jūnija līdz 14. jūlijam Lielbritānijas centrā Londonā norisinās viens no šī gada prestižākajiem tenisa turnīriem. Vimbldonas teniss ir klāt! Sākotnēji gan tiek aizvadīta turnīra kvalifikācija. Otrā kārta sāksies vien 3. jūlijā. Pakāpeniski tas izslēgšanas spēłu kārtībā nonāks līdz pat grandiozajam finālam.

Vīriešu solo cīņas solās būt aizraujošas. Bukmeikeri nav spējuši favorīta statusā izvirzīt tikai vienu tenisistu. Šoreiz galvenie pretendenti uz titulu ar dalītu koeficientu 2.75 ir itālis Janneks Siners un spānis Karloss Alkarass. Ar solīdu 4.80 uz papēžiem min leģendārais serbs Novaks Džokovičs. Ar šo līderu trio gan arī noslēdzas izteikto favorītu saraksts. Pārējo pretendentu koeficienti jau ir krietni lielāki.

Pērn Vimbldonas finālā tikās tieši Alkarass un Džokovičs. Toreiz piecu setu trillerī par čempionu kļuva spānis Alkarass. Nevar izslēgt varbūtību, ka pagājušā gada fināla dueļa scenārijs atkārtosies arī šogad. Pērn Vimbldonas fināls sacēla pamatīgu haosu tenisa pasaulē, liekot sporta veida cienītājiem teikt, ka tiek pieredzēta paaudžu maiņa.

Interesants kvalifikācijas duelis gaidāms rīt jeb 26. jūnijā (plkst. 13:00 pēc Latvijas laika). Kortā tiksies japānis Šo Šimabukuro un Džaspers De Jongs no Nīderlandes. Lai gan abi vīri ATP rangā augstas vietas neieņem, tas rada vēl lielāku intrigu cīņā par vietu pamatturnīrā. Šimabukuro triumfam bukmeikeri piešķīruši koeficientu 1.79 apmērā, De Jongam atstājot 1.91.

Sieviešu vienspēlēs startēs arī Baltijas vadošā tenisiste Aļona Ostapenko. Latviete ir ārpus TOP 10 pretendentēm uz uzvaru čempionātā. Viņas triumfam piešķirts iespaidīgs koeficients 33.00 apmērā. Galvenā pretendente uz uzvaru ar reizinātāju 3.75 tikmēr ir Arina Sabaļenka. Tālu neatpaliek arī 23 gadus vecā pasaules ranga līdere Iga Švjonteka no Polijas – 4.35.

Cīņa abās vienspēļu disciplīnās solās būt aizraujoša un neprognozējama. Lai gan Ostapenko pēdējie turnīri nav bijuši tie sekmīgākie, sagatavošanās ciklu nevar ņemt kā galveno argumentu pirms tik augsta mēroga sacensībām. Jāsaprot, ka Ostapenko joprojām ir viena no vadošajām pasaules tenisistēm, kura var izcīnīt titulus un galvenās balvas. Kā viņai klāsies šoreiz?

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var būt iespēja vērot kādu tenisa dueli.

Reģistrējies synottip.lv, veic iemaksu ar kodu ”sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA