synottip

Taisons Fjūrijs boksa ringā tiksies ar bijušo UFC smagsvaru čempionu Nganū

Taisons Fjūrijs boksa ringā tiksies ar bijušo UFC smagsvaru čempionu Nganū

Taisons Fjūrijs iepriecina boksa pasauli un atgriežas ringā. Jau naktī uz 29. oktobri viņš aizvadīs cīņu pret bijušo UFC smagsvaru čempionu Fransisu Nganū. Cīņa norisināsies Saūda Arābijas pilsētā Rijadā un tā sāksies tieši pusnaktī pēc Latvijas laika.

Fjūrijs karjeras gaitā ir aizvadījis 34 boksa cīņas, uzvarot 33 no tām. Vienīgā neuzvarētā cīņā viņam bija 2018. gada decembra ievadā, kad tika piedzīvots neizšķirts pret Deonteju Vailderu. Sūro zaudējuma garšu viņš savas karjeras laikā gan vēl nav izjutis. Nganū tikmēr ir MMA cīkstonis, kura bilance ir 17 uzvaras un trīs zaudējumi. Boksa ringā šī viņam būs debija. Pēc pēdējās MMA cīņas Nganū pameta UFC, jo nespēja rast kompromisu un pagarināt līgumu.

Pēdējo cīņu Nganū aizvadīja pērnā gada ievadā, kas nozīmē, ka cīnījies viņš nav teju divus gadus. Fjūrijs tikmēr pēdējo reizi devās boksa ringā pagājušā gada izskaņā, kas nozīmē, ka arī teju gads ir aizvadīts bez cīņām. Cīņa gan norisināsies pēc boksa noteikumiem un ar tiesnešiem, kas nozīmē, ka izteiktas priekšrocības ir tieši Fjūrijam.

Maz ticams, ka Nganū spēc pārsteigt Fjūriju. Britu bokseris ir 13 centimetrus garāks un arī ar krietni garāku roku izstiepienu. Abi cīkstoņi gan oficiālajā paziņojumā pauda, ka viens otru nokautēšot.

Vēl nav zināms, cik raundu cīņa tiks aizvadīta. Tāpat neskaidrs ir arī tas, vai uz spēles būs likta Fjūrijam piederošā WBC smagsvaru čempiona josta. Boksa pasaulē iesaistītās personības uzskata, ka šī josta Fjūrijam būtu jāatņem zaudējuma gadījumā.

Bukmeikeri ir skeptiski par Nganū iespējām. Kamēr Fjūrija triumfam piešķirts vien simbolisks reizinātājs 1.07, Nganū atstāts koeficients 5.77. Vai Nganū pārsteigs Fjūriju? Vai tomēr viņš saprot, ka tiks piedzīvots zaudējums, bet honorārs būs pietiekami liels, lai ar to sadzīvotu?

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA