synottip

Tālmetienu rekords un sīvā cīņa par “play-off”: WNBA pamatturnīrs iziet finiša taisnē

Tālmetienu rekords un sīvā cīņa par "play-off": WNBA pamatturnīrs iziet finiša taisnē

Sieviešu Nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) regulārā sezona straujiem soļiem tuvojas izslēgšanas spēļu atzīmei. Atlikusi vien mazāk kā trešdaļa no pamatturnīra spēlēm. Regulārajā sezonā katrai komandai paredzēti 36 mači, bet ''play-off'' iekļūs labākās astoņas vienības. Likmes uz WNBA spēlēm vari izdarīt ''synottip.lv'' mājaslapā.

Pārliecinoši pirmajā vietā patlaban atrodas Lasvegasas ''Aces'', kas ir uzvarējusi 24 no šīs sezonas 26 spēlēm. Vienīgie zaudējumi piedzīvoti izbraukumā pret divām TOP 4 komandām - Konektikutas ''Sun'' un Dalasas ''Wings''. Vienībai patlaban ir aktīva septiņu uzvaru sērija. Komandas līdere visas sezonas gaitā ir bijusi Eiža Vilsone, kura katrā mačā izcēlusies ar vidēji 20.7 punktiem un 9.5 atlēkušajām bumbām. Maz ticams, ka kāda no komandām spēs Lasvegasai atņemt regulārās sezonas līderes godu. Bukmerikeri tieši ''Aces'' uzskata par galveno pretendenti uz WNBA titulu, piešķirot kluba triumfam visā turnīrā koeficientu 1.28. ''Aces'' pērn izcīnīja savu vienīgo WNBA titulu, kuru patlaban aizstāv.

Sīvāka cīņa norisinās par otro vietu. Patlaban vicelīderes statusu ieņem Ņujorkas ''Liberty'' ar 20 panākumiem 26 mačos. Par uzvaru mazāk ir iepriekš minētajai ''Sun'' komandai. Konektikutas klubu ir pievīlis tieši pēdējais spēļu posms - no pēdējiem desmit mačiem uzvarētas vien sešas cīņas. Tas ļāvis Ņujorkas basketbolistēm vismaz uz brīdi apsteigt Konektikutu cīņā par augstāku vietu turnīra tabulā. Bukmeikeri ''Liberty'' iespējas izcīnīt WNBA titulu novērtē ar koeficientu 3.75, kamēr pārējām vienībām tas ir vismaz 28.90 un vairāk. Tiešām iespaidīgi!

''Liberty'' rindās spēlē diskutabli labākā tālmetienu speciāliste WNBA - aizsardze Sabrina Jonesku. Jūlija vidū viņa laboja absolūto WNBA un Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) rekordu, tālmetienu konkursā sakrājot 37 no maksimālajiem 40 punktiem. Viņa realizēja 25 no 27 tālmetieniem, pārspējot pat NBA superzvaigzni Stefenu Kariju.

No ceturtās līdz septītajai vietai tablo valda neliels haoss. Septīto no ceturtās vietas šķir vien divas uzvaras un otrādāk. Dalasas ''Wings'', Atlantas ''Dream'', Minesotas ''Lynx'' un Vašingtonas ''Mystics'' ir attiecīgi sarindojušās viena aiz otras. Katra no komandām cer, ka pamatturnīru noslēgs pēc iespējas augstākā pozīcijā, lai iegūtu sava laukuma priekšrocības un nomināli vājāku pretinieci ''play-off'' pirmajā kārtā.

Galvenās pretendentes uz pēdējo vietu izslēgšanas spēlēs tikmēr ir Čikāgas ''Sky'' un Losandželosas ''Sparks''. ''Sky'' ar bilanci 10-15 ir astotā, kamēr ''Sparks'' ar 9-17 vietu aiz izslēgšanas spēļu zonas. Losandželosas klubu sezonas vidū papildināja bijusī ''Sky'' spēlētāja Azura Stīvensa, tomēr klubs pēdējos desmit mačos ticis vien pie divām uzvarām.

Ja vien nenotiks lieli brīnumi, tad pēdējās trīs vietas ieņems Fīniksas ''Mercury'', Indianas ''Fever'' un Sietlas ''Storm''. Fīniksai un Sietlai ir vien pa sešām uzvarām šosezon, bet ''Fever'' tādu ir par vienu vairāk.

Nākamais WNBA mačs norisināsies jau naktī uz 3. augustu, kad Sietlas ''Storm'' savā laukumā uzņems Dalasas ''Wings''. Cīņas sākums plkst. 5:30 pēc Latvijas laika. Bukmeikeri šajā duelī par favorīti uzskata Dalasu, piešķirot tās uzvarai reizinātāju 1.38. Sietlas panākumam tikmēr atstāts 2.96. Kura vienība tiks pie uzvaras?

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro! Koeficienti laika gaitā var mainīties.

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA