synottip

“TTT Rīga” pret RSU: kura kļūs par Latvijas čempioni?

Jau pavisam drīz taps skaidra komanda, kas tiks kronēta par Latvijas čempioni basketbolā sievietēm. Klāt Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) ilgi gaidītais fināls!

Finālā līdz divām uzvarām spēkosies pašreizējā Baltijas čempione “TTT Rīga” un jaunā RSU komanda. Pirmā cīņa tiks aizvadīta 18. aprīlī (plkst. 20:00), kad vienības tiksies “Rimi” Olimpiskā centra (OC) galvenajā zālē. Izšķirošais mačs tikmēr paredzēts 20. datumā (plkst. 16:00), kad tiks iekarotas Daugavas sporta nama telpas. Ja sērijā būs nepieciešams trešais mačs, tad cīņa atgriezīsies OC, bet spēles laiks un datums tiks precizēti. Ņemot vērā, ka abi klubi ir bāzēti galvaspilsētā, nevienai no finālistēm īstu laukuma priekšrocību nebūs.

Abas komandas šosezon startēja Baltijas Sieviešu basketbola līgā (WBBL), kas tiek uzskatīta arī par augstāko divīziju Latvijas dāmu komandām. “TTT Rīga” sezonas gaitā palika nepārspēta, pārliecinoši triumfējot gan pamatturnīrā, gan arī finālā. RSU tikmēr ar bilanci 13-9 izcīnīja piekto pozīciju regulārajā sezonā.

Ne velti “TTT Rīga” ir visas Baltijas basketbola flagmane. Komandai ir pieteikami resursi un arī budžets, lai šajā diapazonā dominētu. Līderes pienākumus, galvenokārt, uzņemas Ieva Pulvere un leģionāre Gabija Meškonīte. Komandu vada respektablais treneris Mārtiņš Gulbis, bet sastāvā ir arī vairākas citas dāmas, kurām ir pa spēkam “izšaut”, kad tas nepieciešams visvairāk. Par labu komandai nāk arī mārketings, kurš pēdējā laikā ir uzlabojies, piesaistot jaunus fanus uz kluba mājas spēlēm. Par labu nāk arī leģionāres, kuras demonstrē ļoti profesionālu basketbolu, sastādot veselīgu konkurenci latvietēm.

Lai gan RSU skaitās uz papīra vājāka komanda, jāatceras kluba nospraustie mērķi. Pērn vienība devās uz Itāliju, kur aizvadīja vairākas pārbaudes spēles, sacenšoties pret NCAA pirmās un otrās divīzijas komandām. RSU studentes tika arī pie uzvarām un kluba ambīcijas tikai un vienīgi aug. Ja TTT meitenēm Latvijas fināls ir ierasta prakse, tad RSU tajā cīnīsies vien trešo reizi. Medicīnas stundentes trenē Mārcis Pliens, bet rotācijā ir tādas labi zināmas pašmāju bumbotājas kā Anita Miķelsone un Paula Cirša.

Komandas šosezon savā starpā ir tikušās divas reizes, abos mačos ar 18 punktu pārsvaru uzvarot TTT meitenēm. Pirmajā mačā rezultāts uz tablo sastādīja 73:55, bet otrajā cīņā – 82:64. Šis gan būs pirmais klubu duelis šajā kalendārajā gadā, jo pēdējo reizi komandas tikās vēl pērnā gada decembrī. Vai kopš tā laika būs kaut kas mainījies?

Bukmeikeri vēl nav izteikuši savas prognozes par gaidāmo finālu, tomēr diezgan droši varam teikt, ka favorītes statusā tiks izvirzīta “TTT Rīga” komanda, kura lūko izcīnīt jau savu 19. Latvijas meistarsacīkšu titulu. Seko līdzi informācijai mūsu mājaslapā un esi lietas kursā!

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip”sportabāriem Tev var būt iespēja vērot kādu aizraujošu futbola spēli uz lielā ekrāna.

Reģistrējies ”synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA