synottip

U20 EČ basketbolā: uzvarēt Turciju, izvairīties no Spānijas un tikt pie medaļām

U20 EČ basketbolā: uzvarēt Turciju, izvairīties no Spānijas un tikt pie medaļām

Eiropas čempionāts basketbolā U20 vecuma grupā sievietēm turpinās - 1. augusta vakarā cīņu D apakšgrupas ietvaros aizvadīs Latvijas basketbolistes. Plkst. 15:30 sāksies duelis pret Turciju. Pēcāk gaidāms arī izslēgšanas turnīrs jeb "Play-off".

 

Latvietes pirmajā čempionāta spēlē ar 62:66 piekāpās Beļģijai, bet pēcāk vēsturiski ar 76:69 uzveica Itāliju. Latvija nebija uzvarējusi pret Itāliju veselus 15 gadus. Turcija pirmajā spēļu dienā tikmēr ar 54:71 kapitulēja Itālijai, bet otrajā cīņā ar 61:57 uzveica Latvijas pāridarītāju Beļģiju.

 

Katrā grupā ir četras komandas un astotdaļfinālā iekļūs visas turnīra dalībnieces. Visas D grupas izlases ir aizvadījušas pa divām spēlēm un katrai no tām ir identiska bilance jeb 1-1. Latvija ir guvusi par trim punktiem vairāk nekā ielaidusi un tas ļauj ieņemt augstāku vietu turnīra tabulā. Pagaidām, tā ir otrā pozīcija. Uzvara pret Turciju nozīmētu pirmo vai otro vietu grupu turnīrā un nomināli vājāku pretinieci astotdaļfinālā. Zaudējums gan liktu noslīdēt un trešo vai pat pēdējo vietu grupā. Tad pretī stātos kāda no citas grupas līderēm. Uzvara pret Turciju ir ļoti nepieciešama, jo zaudējums var likt astotdaļfinālā tikties ar vareno Spāniju.

 

Cīņa gan nebūs viegla - Turcijas galvenais treneris jau pirms čempionāta paziņoja, ka izlases mērķis ir izcīnīt medaļas. Latvijai gan par labu nāks skatītāju atbalsts. Spēle norisināsies Viļņā - "Jeep Arena" telpās, kur latviešu atbalstītāju, visticamāk, netrūks. Izlases sastāvā iekļautas 12 spēlētājas - septiņas spēlē Latvijā, piecas ārzemēs.

 

Latvijas uzvara gaidāmajā mačā ir novērtēta ar koeficientu 1.41, kamēr Turcijas panākumam atstāts reizinātājs 3.11. Adrenalīna cienītāji tikmēr var izbaudīt neizšķirta jeb pagarinājuma opciju, kur koeficients ir 14.94.

 

Atgādināsim, ka kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tu vari sekot līdzi šim grandiozajam duelim. Koeficienti gan laika gaitā var mainīties.

 

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA