synottip

UEFA Čempionu līgā sākas izslēgšanas spēles

UEFA Čempionu līgā sākas izslēgšanas spēles

Jau 14. februāra vakarā futbola pasauli pārņems UEFA Čempionu līgas izslēgšanas cīņas. 16 komandas metīsies cīņā, lai pārvarētu astotdaļfinālu un iekļūtu ceturtdaļfinālā. Tikai likumsakarīgi, ka nākamajai kārtai kvalificēsies komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā. Piedāvājam aplūkot piecus, mūsuprāt, interesantākos dueļus.

Parīzes ''Saint-Germain'' - Minhenes ''Bayern''
Pirmā cīņa paredzēta jau 14. februāra vakarā (plkst. 22:00), kamēr atbildes spēle ieplānota teju pēc mēneša - 8. martā (plkst. 22:00). Abas komandas ir līdzīga kalibra un pat bukmeikeriem ir grūti izšķirties par to, kura vienība varētu tikt tālāk. ''Bayern'' pirmo cīņu aizvadīs viesos, taču bukmeikeri kluba uzvarai pirmajā spēlē piešķīruši koeficientu 2,60. Mājinieku triumfam tikmēr koeficients ir 2,67, bet neizšķirtam - 3,81. Talantīgā francūža Kiliana Mbapē pārstāvētais klubs februārī ir paguvis uzvarēt ''Montpellier'' un ''Toulouse'' klubus, kamēr ciesti zaudējumu pret ''Marseille'' un ''Monaco''. ''Bayern'' gan patlaban ir uz viļņa - trīs uzvaras pēc kārtas ar gūto un ielaisto vārtu attiecību 11:2.

''AC Milan'' - Totenhemas ''Hotspur''
Šis duelis norisināsies paralēli abām pirmā pāra cīņām. Milānas futbolisti pirmajā cīņā spēlēs savā laukumā un bukmeikeri to uzskata par zināmu priekšrocību. Pirmajā cīņā Milānas futbolistu uzvarai piešķirts reizinātājs 2,56, bet Totenhemas triumfam apaļš 3,00. Uz neizšķirtu šoreiz mazākas cerības, bet lielāks koeficients - 3,38. ''Hotspur'' šosezon ir sevi pierādījusi kā nestabila komanda, par spīti tam, ka dotajā brīdī tā ieņem piekto pozīciju Premjerlīgā. Pēdējās trīs no piecām Premjerlīgas cīņām ir zaudētas, kā arī komanda ir ielaidusi visvairāk vārtus no TOP 12 esošajām vienībām. Milāna gan arī nav uz viļņa. Deviņos šī gada mačos vien divas uzvaras un divi neizšķirti, kamēr pārējie ir zaudējumi. To starpā ir arī smagas sakāves (0:3 pret ''Inter'', 0:4 pret ''Lazio'' un 2:5 pret ''Sassuolo''). Ar šo dueli kā ar bitēm - nevar zināt neko!

Dortmundes ''Borussia'' - Londonas ''Chelsea''
Dienu vēlāk, taču šajā pašā laikā, uz zālāja kāps Dortmundes un Londonas futbolisti. Vācijas kluba pārstāvji tiek uzskatīti par favorītiem pirmajā spēlē. Bukmeikeri viņu uzvarai piešķīruši koeficientu 2,49, atstājot ''Chelsea'' 2,98. Neizšķirta gadījumā liktā summa tiktu reizināta ar 3,41. ''Chelsea'' gadu ir iesākusi ļoti neveiksmīgi. Astoņās spēlēs komanda guvusi vien četrus vārtus (viena uzvara, trīs neizšķirti, četri zaudējumi). Pēdējās trīs spēles ir noslēgušās neizšķirti, taču komandu pieviļ vājā realizācija. Šajā laika posmā pat ir gadījusies 0:4 sagrāve pret ''City'' futbolistiem. Dortmundei tikmēr šogad ir jau trīs spēles, kurās komanda spējusi gūt vismaz četrus golus. Londonas futbolistu uzdevums nebūs viegls, tomēr arī Dortmunde dabūs pasvīst.

''Liverpool'' - Madrides ''Real''
Abas komandas pirmo dueli aizvadīs 21. februāra vakarā (plkst. 22:00). ''Liverpool'' pirmajā mačā būs sava laukuma priekšrocības, tāpēc bukmeikeri uz viņu uzvaru likuši koeficientu 2,29. Madrides futbolistu iespējas uzvarēt tikmēr novērtētas ar reizinātāju 2,99, atstājot neizšķirtam iespaidīgu 3,60. ''Liverpool'' komandai neiet viegli. Vienība janvārī aizvadīja sešas cīņas, taču uzvaru izcīnīja tikai vienā no tām (trīs tika zaudētas, divas nospēlētas neizšķirti). Arī Madrides kluba ziedu laiki ir garām, tomēr klubam iet nedaudz veiksmīgāk - astoņas janvāra spēlēs četras uzvaras, divi neizšķirti un divas sakāves. Duelis var izvērsties pavisam nebaudāms vai tieši pretēji - azartiski interesants un aizraujošs.

Leipcigas ''Red Bull'' - Mančestras ''City''
Lai gan šis duelis šķiet vien ķeksītis darāmo darbu sarakstā, tajā piedalās viena no līgas favorītēm. ''City'' uzvarai bukmeikeri piešķīruši koeficientu 1,80, kas patlaban ir pats mazākais uz kādas no komandu uzvarām. Leipcigas triumfam tikmēr reizinātājs ir 4,16, bet neizšķirtam - 3,91. Un nav nekāds brīnums - Mančestras klubu tomēr pārstāv 22 gadus vecais norvēģu brīnumbērns Ērlings Holanns. 21 Premjerlīgas spēlē viņš šosezon guvis 25 vārtus un asistējis četrus vārtu guvumus. Šī var būt viņam iespēja papildināt savu bilanci arī citur. Spēle gan sāksies ar rezultātu 0:0, tāpēc cerības aizķerties ir arī Leipcigai. Pirmā cīņa paredzēta 22. februārī (plkst. 22:00).

 

Reģistrējies, iemaksā ar kodu ''sports30'' un saņem trīs 10 eiro bezriska likmes un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA