synottip

UEFA Eiropas līgas čempionu titulu sadalīs “Sevilla” un “Roma”

UEFA Eiropas līgas čempionu titulu sadalīs "Sevilla" un "Roma"

UEFA Eiropas līgas fināls ir klāt. Jau 31. maija vakarā čempionu titulu sadalīs divas komandas - ''Sevilla'' un ''Roma''. Cīņa par uzvaru sāksies jau plkst. 22:00 pēc Latvijas laika.

Spānijas komanda ''Sevilla'' un Itālijas klubs ''Roma'' titulu dalīs Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā. Šie būs futbola svētki visā Eiropā. Fināls norisināsies ''Puskás'' arēnā, kas tika atvērta vien 2019. gadā. Tajā ietilpst vairāk kā 65 tūkstoši līdzjutēju un arēna solās būt pārpildīta.

Finālā tiksies divas augsta kalibra komandas un tas ir tikai likumsakarīgi - finālā vāju komandu nekad nav. ''Sevilla'' jau sešas reizes ir triumfējusi UEFA kausā un UEFA Eiropas līgā. ''Roma'' tikmēr 2021./2022. gada sezonā izcīnīja UEFA Eiropas konferenču līgas titulu.

Pēdējo reizi abas vienības tikās 2019./2020. gada sezonā, kad Eiropas līgas ietvaros ar 2:0 triumfēja ''Sevilla''. Komanda toreiz arī ar 3:2 finālā uzveica Milānas ''Inter'', izcīnot titulu. Kopš šī laika gan abu komandu sastāvi ir nedaudz mainījušies. Abas komandas savstarpēji uz zālāja tikušās vien četras reizes - divreiz uzvarējusi ''Sevilla'', vienreiz ''Roma'', bet vienreiz mačs noslēdzies ar neizšķirtu. Kopā gūti 15 vārti - astoņi precīzi sitieni ''Sevilla'' futbolistiem, bet septiņi ''Roma'' komandai.

"Sevilla" lielas cerības liks uz uzbrucēju Jūsefu en Nesīri, kurš šosezon izcēlies ar astoņiem precīziem sitieniem. Viņš ir izteikts komandas līderis gūto vārtu ziņā. "Roma" līderis ar 11 goliem tikmēr ir Paulo Divala. Kurš kuru?

Bukmeikeri plašas prognozes par gaidāmo maču neizsaka - piepildīties var praktiski jebkurš scenārijs. Par nelielu favorīti gan tiek uzskatīta ''Sevilla'', kuras uzvarai piešķirts koeficients 2.63. ''Roma'' triumfam tikmēr atstāts reizinātājs 2.93, bet neizšķirtam - 3.02. Neizšķirta gadījumā komandas sagaida pagarinājums - divas reizes pa 15 minūtēm un tad soda sitieni, ja neizdosies noskaidrot jauno čempioni.

Atgādināsim, ka kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tu vari sekot līdzi grandiozajam UEFA Eiropas līgas finālam. Brīdinām, ka koeficienti laika gaitā gan var mainīties.

Reģistrējies ''synottip.lv'', iemaksā ar kodu ''sports30'' un saņem trīs 10 eiro bezriska likmes un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

 

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA