synottip

UFC 291: Porjē un Geičī revanšs un Pereira pret pieredzējušo Blahoviču

UFC 291: Porjē un Geičī revanšs un Pereira pret pieredzējušo Blahoviču

Jau naktī uz 30. jūliju cīņas sporta entuziastus sagaida UFC 291. Kā galvenais vakara notikums - Dastina Porjē un Džastina Geičī revanšs jeb otrais savstarpējais duelis oktagonā.

Nu jau ir apritējuši pieci gadi kopš abu cīkstoņu pirmās tikšanās reizes. 2018. gada 14. aprīlī ar tehnisko nokautu ceturtā raunda ievadā triumfēja Dastins Porjē, atstājot Džastinu Geičī streipuļodamu.

Geičī pēcāk oktagonā izcīnīja sešas uzvaras, bet divreiz zaudēja. Tāda pati bilance kopš pirmā savstarpējā dueļa ir arī Porjē. Turklāt, svarīgi pieminēt, ka abi cīkstoņi zaudēja tiem pašiem pretiniekiem - Čārlzam Oliveiram un Habibam Nurmagomedovam.

Geičī pēdējā cīņā uzveica Rafaelu Fizijevu. Tas notika šī gada 18. martā. Viņa kopējā bilance ir 24-4. Porjē tikmēr savu pēdējo cīņu aizvadīja pērnā gada 12. novembrī, kas nozīmē, ka ir apritējuši jau astoņi mēneši kopš viņš pēdējo reizi kāpa oktagonā. Toreiz viņš uzveica Maiklu Čendleru. Viņš sūro zaudējuma garšu ir izjutis nedaudz biežāk - viņa bilance ir 29-7.

Parametros abi cīkstoņi ir praktiski vienādi. Abiem ir cits cīņas stils un Geičī ir piecu centimetru pārsvars augumā, tomēr daudz maz viņi abi ir līdzīgi. Vai Geičī izdosies revanšēties?

Bukmeikeri uzskata, ka MMA cienītājus sagaida samērā saspringta cīņa. Cīņas sākums paredzēts ap plkst. 6:20 pēc Latvijas laika. Porjē triumfam bukmeikeri piešķīruši reizinātāju 1.69, uzskatot viņu par nelielu favorītu, kamēr Geičī uzvarai atstāts 1.96.

Nakts gaitā MMA entuziastus sagaida arī 11 citas aizraujošas cīņas. Piemēram, pirms vakara galvenā notikuma oktagonā dosies arī Alekss Pereira un Jans Blahovičs. Šīs cīņas sākums paredzēts plkst. 6:00 pēc Latvijas laika.

Pereira iepriekšējā cīņā piekāpās labi zināmajam Izraelam Adesanjam, kuru iepriekš bija uzveicis, tam atņemot čempiona titulu. Prieki gan nebija ilgi un Adesanja to ātri atguva. Blahoviča iepriekšējais duelis pret Magomedu Ankalajevu tikmēr noslēdzās ar neizšķirtu.

Blahovičs ir iekrājis krietni lielāku pieredzi, turklāt viņš ir arī piecus centimetrus garāks un četrus gadus vecāks. Viņš šī gada ievadā sasniedza jau 40 gadu slieksni. Pereiras bilance ir 7-2, kamēr viņu otrā pusē sagaida Blahovičs ar iespaidīgu 29-9-1. Vai pieredze nāks par labu?

 

Bukmeikeri par favorītu šajā duelī uzskata Blahoviču, piešķirot viņa uzvarai reizinātāju 1.68. Pereiras triumfa iespējas tikmēr novērtētas ar koeficientu 1.99. Būs karsti!

 

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

 

Kā arī visu jūlija mēnesi norisinās jūlija likmju turnīrs – iemaksā ar kodu “turnirs”, veic likmes un saņem līdz pat divām 25 eiro likmēm!

 

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA