synottip

UFC: Usmans triloģijā pret Edvardsu lūkos revanšēties un atgūt čempiona jostu

UFC: Usmans triloģijā pret Edvardsu lūkos revanšēties un atgūt čempiona jostu

Kamaru Usmana (20-2) un Leona Edvardsa (20-3) divcīņa ir nonākusi līdz triloģijai. Naktī uz 19. martu jeb svētdienu abi UFC cīkstoņi atkal tiksies oktagonā, lai reizi par visām reizēm noskaidrotu, kurš no sportistiem ir spēcīgāks, izveicīgs, atlētiskāks un vienkārši labāks. Likmes uz šo cīņu var veikt ''synottip.lv'' mājaslapā.

Pirmo reizi abi cīkstoņi tikās pirms nepilniem astoņiem gadiem, kad 2015. gada 19. decembrī triumfēja Usmans. Usmans 2019. gada 3. martā pārspēja Taironu Vudliju, izcīnot UFC pusvidējā svara čempiona jostu. Viņa īpašumā tā bija līdz pat pērnā gada 31. augustam, kad tieši Edvardss revanšā viņam to negaidīti atņēma, pārtraucot pretinieka 19 uzvaru sēriju.

Iepriekšējā cīņa bija ļoti aizraujoša un pārsteigumiem bagāta. Pēc četriem raundiem vadībā ar 3-1 bija Usmans, liecina aptuvenie aprēķini. Šķita jau, ka nigērietis savu titulu nosargās, tomēr britu cīkstonis Edvardss piektā raunda izskaņā Usmanu nokautēja, pamatīgi šokējot cīņas sporta pasauli. Viņš kļuva vien par otro Lielbritānijas pilsoni, kurš jebkad kļuvis par UFC čempionu, pievienojoties vidējā svara cīkstonim Maiklam Bispingam.

''Visi, kas par mani šaubījās - paskatieties uz mani tagad,'' pēc uzvaras pret Usmanu teica Edvardss. Edvardss bija ļoti emocionāls. Jāpiemin, ka toreiz viņš no čempiona troņa gāza ''pound-for-pound'' reitinga pirmo numuru. Lai gan abiem sportistiem šī būs pirmā cīņa šogad, tā jau varētu kandidēt uz vienu no gada lielākajām UFC cīņām.

Paredzēts, ka cīņa sāksies ap pusvieniem naktī pēc Latvijas laika. Bukmeikeri par favorītu uzskata Kamaru Usmanu, piešķirot viņa triumfam reizinātāju 1.37. Leona Edvardsa uzvarai tikmēr koeficients ir divtik lielāks - 2.78. Neizšķirts likto summu reizinātu ar 25.00! Vai Usmanam izdosies atgūt čempiona jostu? Vai tomēr Edvardss nosargās savu titulu? Viss izšķirsies jau naktī uz svētdienu!

 

Reģistrējies ''synottip.lv'', iemaksā ar kodu ''sports30'' un saņem trīs 10 eiro bezriska likmes un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA