synottip

US Open pārņem Ņujorku: Džokovičs un Alkarass turpinās titulu medības, ierindā arī Ostapenko

US Open pārņem Ņujorku: Džokovičs un Alkarass turpinās titulu medības, ierindā arī Ostapenko

ASV lielākajā pilsētā Ņujorkā no 28. augusta līdz 10. septembrim norisināsies US Open tenisa finālturnīrs kā vīriešiem, tā arī sievietēm. Patlaban tiek aizvadīti kvalifikācijas mači, bet pavisam drīz cīņā iesaistīsies arī pasaules vadošās raketes.

Latvijai šajā turnīrā būs nu jau ierastais standarts - viena pārstāve sieviešu ieskaitē, kamēr no vīriešiem nespēlēs neviens latvietis. ATP ieskaitē Latvijas vadošā rakete Aļona Ostapenko tiek uzskatīta vien par 18. galveno favorīti uz titulu pēc bukmeikeru domām. Viņas triumfs Ņujorkas meistarsacīkstēs novērtēts ar koeficientu 39.00. Viņa vēl savu pretinieci pirmajā kārtā nav noskaidrojusi un to nepacietīgi gaida. Galvenā favorīte tikmēr ir poļu tenisiste Iga Švjonteka, kuras uzvarai reizinātājs ir 3.10. No saraksta gan nedrīkst izsvītrot arī Arinu Sabaļenku (5.30) un Jeļenu Ribakinu (7.25), kuras centīsies sastādīt Švjontekai konkurenci cīņā par titulu.

Aizraujošākās cīņas gan, visticamāk, būs vērojamas vīriešu ieskaitē. Pastāv liela varbūtība, ka finālā tiksies pasaules pirmās divas raketes - attiecīgi spānis Karloss Alkarass un serbu leģenda Novaks Džokovičs. Viņi arī ir galvenie pretendenti uz titulu - Džokoviča iespējas uzvarēt turnīrā novērtētas ar koeficientu 2.15, kamēr 20 gadus jaunajam Alkarasam atstāts reizinātājs 2.30. Tenisisti līdz šim oficiālās cīņās kortā tikušies četras reizes, katram uzvarot pa divās no tām. Pēdējā duelī pārāks izrādījās Džokovičs. Līdzīgie koeficienti vien liecina par to, cik aizraujošs un līdzvērtīgs turnīrs ir gaidāms.

Džokoviča un Alkarasa dueļi jau sāk kļūt par tenisa klasiku. Abiem tenisistiem arvien biežāk sanākt tikties kortā. Kamēr Džokovičs ir pasaules titulētākais tenisists, Alkarass ir jaunāka viņa paša versija. 20 gadu vecumā spānis ir ATP ranga līderis un negrasās apstāties, lai arī Džokoviču Ņujorkā uzskata par lielāku favorītu uz triumfu. Kurš no tenisistiem izrādīsies pārāks šoreiz un vai tiešām viņi abi tiksies finālā? Vai tomēr kāds tenisists abus līderus šokēs un negaidīti trofeju atņems?

Līdz 28. augustam un finālturnīra sākumam gan ir vēl gana daudz laika. Līdz tam vēl tiks aizvadīti vairāki desmiti kvalifikācijas maču. Sīvākais un neprognozējamākais, pagaidām, prognozējas būt jau 23. augusta vakarā (plkst. 21:00 pēc Latvijas laika). Itālis Stefano Travaglija mēros spēkos ar slovāku tenisistu Norbertu Gombošu. Travaglijas iespējas uzvarēt šo dueli novērtētas ar koeficientu 1.93, kamēr Gombošs ir nostādīts neliela favorīta statusā ar 1.84. Šis būs lielisks mačs, lai iesildītos pirms mēneša beigās gaidāmā finālturnīra.

Atgādināsim, ka kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tev būs lieliska iespēja sekot līdzi daļai no gaidāmajiem US Open dueļiem. Koeficienti gan laika gaitā var mainīties.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA