synottip

Usiks pēc gada pauzes atgriezīsies ringā ar cīņu pret Dubuā

Usiks pēc gada pauzes atgriezīsies ringā ar cīņu pret Dubuā

Jau naktī uz 27. augustu cīņas sporta entuziastus sagaida grandiozs boksa duelis. Ukraiņu bokseris Oleksandrs Usiks atgriezīsies ringā ar cīņu pret britu Danielu Dubuā. Cīņas sākums tieši pusnaktī.

Boksa mačs solās būt grandiozs. Abi bokseri savā ziņā ir ļoti līdzīgi, bet tajā pašā laikā pavisam atšķirīgi. Usiks karjeras gaitā sūro zaudējuma garšu vēl nav izjutis - 20 cīņās tikai uzvaras (13 no tām ar nokauta palīdzību). Dubuā tikmēr triumfējis 19 no 20 cīņām - 18 reizes viņš ir nokautējis pretinieku, bet vienīgajā zaudējumā pats ticis nokautēts. Tas notika 2020. gada izskaņā, kad brits kapitulēja savam tautietim Džo Džoisam.

Dubuā tiek vērtēts kā sestais labākais smagsvara divīzijas bokseris pasaulē, kamēr Usiks ir otrais. Britam par labu nāk divi aspekti - viņš ir par 11 gadiem jaunāks, par pieciem centimetriem garāks un teju katrā uzvarā triumfējis ar nokautu. Viena josta pret četrām - ja Dubuā ir WBA čempiona josta, tad Usikam pieder IBF, IBO, WBA Super un WBO jostas. Duelis tiks aizvadīts samērā neitrālā lokācijā - Polijas pilsētā Vroclavā. Tas nozīmē, ka abiem bokseriem būs samērā vienādas iespējas adaptēties cīņai.

Atgādināsim, ka Usiks 2018. gada janvārī devās ringā pret mūsu pašu Mairi Briedi. Toreiz ukraiņu bokseris visas Rīgas priekšā triumfēja pār latvieti - viens no tiesnešiem pēc punktiem fiksēja neizšķirtu, bet divi uzskatīja, ka cīņu uzvarēja Usiks. Arī šajā duelī Usiks tiek uzskatīts par pārliecinošu favorītu. Bukmeikeri viņa triumfam piešķīruši visai niecīgu 1.08, kamēr koeficients uz Dubuā uzvaru cīņā ir 5.72. Vai brits pierādīs bukmeikeriem pretējo?

Šomēnes bija paredzēta vēl viena grandioza cīņa. Jau 13. augustā Entonijam Džošua bija jātiekas ringā ar Dilienu Vaitu. Cīņa bija paredzēta Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā, tomēr īsi pirms tās, pasākums tika atcelts. Iemesls ir Vaita nelabvēlīgie analīžu rezultāti nejaušā antidopinga protokola provē. Nu šis ir palicis par augusta mēneša vienīgo un grandiozāko boksa notikumu. Jāpiemin, ka Usiks tieši savu pēdējo cīņu aizvadīja pret Džošua, to pieveicot ar dalītu lēmumu. Kopš ukraiņa pēdējās cīņas gan ir apritējis pilns gads.

Atgādināsim, ka kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tu varēsi sekot līdzi šim lielajam boksa notikumam. Koeficienti gan laika gaitā var mainīties.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA