synottip

Futbola Virslīga finiša taisnē

''Valmiera'' cīņā par pirmo titulu, ''Riga'' par ceturto piecu gadu laikā

Jau 12. novembrī tiks kronēta jaunā Latvijas čempione futbolā. Pretendentes uz titulu ir tikai divas - 2018., 2019. un 2020. gada čempione ''Riga'', kā arī pašreizējā līdere ''Valmiera'', kas Virslīgā vēl nekad nav triumfējusi.

Līderpozīcijā esošie valmierieši dosies uz Kurzemi, lai izbraukumā mērotos spēkiem ar ''Liepāju''. Sezonas pirmajā pusē Vidzemes klubs divreiz ''Liepāju'' apspēlēja (3:0 un 3:1), tomēr septembra sākumā savā laukumā arī paguva kapitulēt (0:1).

''Valmiera'' ar koeficientu 2,14 tiek uzskatīta par pārliecinošu favorīti šajā duelī. Liepājnieku iespējas uzvarēt tikmēr novērtētas ar 2,90.

''Riga'' futbolistus sagaida cietāks rieksts - mājas spēle, tomēr pret pērnās sezonas čempioni RFS. Arī šosezon vicelīderei nav klājies viegli, jo pret RFS ir bijuši visi iespējamie scenāriji - uzvara (2:0), zaudējums (1:2) un neizšķirts (1:1). Rīdzinieki ir uzvarējuši septiņas cīņas pēc kārtas, pēdējo reizi zaudējot tieši ''Valmierai''.

Šajā cīņā par favorīti tiek uzskatīta ''Riga'', kuras koeficients ir 1,77. RFS panākuma iespējas novērtētas ar koeficientu 3,38.

Abas cīņas paredzētas vienā laikā - plkst. 13:00. Lai par čempioni kārtējo reizi kļūtu ''Riga'', komandai nepieciešams uzvarēt un cerēt uz ''Valmieras'' zaudējumu. Valmierieši var tikt pie titula arī, ja zaudē noslēdzošo spēli, taču tādā gadījumā ''Riga'' klubam arī ir jāzaudē vai vismaz jānospēlē neizšķirti. Uzvara Vidzemes klubam garantē simtprocentīgu titulu.

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA