synottip

Vašingtonas ATP 500 un WTA 500: bez favorītiem, bet ar intrigu un incidentiem

Vašingtonas ATP 500 un WTA 500: bez favorītiem, bet ar intrigu un incidentiem

No 29. jūlija līdz pat 7. augustam ASV galvaspilsētā Vašingtonā norisinās tenisa turnīri ATP 500 un WTA 500. Turnīra gaitā uz tenisa korta ir vērojamas gan abu dzimumu vienspēles, gan arī pāru spēles. Pirmās spēļu dienas jau ir aiz muguras un kļūst vieglāk saprast galvenos pretendentus uz uzvaru visos turnīros.

Turnīrā startē pieci no pasaules TOP 20 ranga tenisistiem. Vīriešu turnīrā gan ir krietni vājāks spēlētāju sastāvs, salīdzinājumā ar sieviešu konkurenci. ATP 500 šoreiz nav neviena no TOP 8 tenisistiem. Viens no iemesliem gan ir aktīvais grafiks - šonedēļ norisinās vēl divi vīriešu tenisa turnīri - Meksikā (Loskabosas ATP 250) un Austrijā (Kicibēles ATP 250). Šajos turnīros būs iespēja vērot arī tenisa lielvārdu cīņas. Pirmajā turnīrā startēs ATP 5. ranga vietas īpašnieks Stefanoss Cicipass, bet Austrijā zināmākais vārds būs Martins Ečeverī.

Pirmās dienas Vašingtonā nav iztikušas arī bez incidentiem. Ķīnas tenisists Jibings Vū (ATP 90. vieta rangā) aizvadīja cīņu pret Japānas tenisistu Josuki Vatanuki (ATP 99.). Vū atradās vadībā ar 4:1, taču karstās saules dēļ saļima. Lai gan mediķi deva zaļo gaismu turpināt spēlēt, ķīnietis 29 grādu karstumā izlēma izstāties.

Vīriešu vienspēļu pusfināli un lielais fināls paredzēti 6. augustā. Par galveno favorītu uz titulu bukmeikeri uzskata amerikāni Teiloru Fricu, piešķirot viņa triumfam koeficientu 6.65. Sebastjanam Kordam tikmēr atstāts 8.80, Frensisam Tiafo - 9.15, bet Hubertam Hurkačam - 9.85. Pārējo pretendentu koeficienti sasniedz reizinātāju 11.90 un vairāk.

Šoreiz šķiet, ka tieši dāmu konkurence parūpēsies par lielāku intrigu. WTA 250 turnīrā būs jauna čempione, jo negaidīti pirmajā kārtā cīņu beidza turnīra pirmais numurs - čehiete Marija Bouzkova (WTA 39.). Viņa piekāpās Rumānijas piektajai raketei un WTA ranga 122. vietai Žaklīnai Kristianai, kurai šis bija iespaidīgs karjeras sasniegums.

Šeit bukmeikeri par favorīti uz titulu visā turnīrā uzskata Džesiku Pegulu no ASV. Viņas triumfam piešķirts reizinātājs 4.10. Otrā favorīte ir Pegulas tautiete Kori Gofa ar koeficientu 5.40, bet viņai uz papēžiem ar 9.65 min olimpiskā čempione Belinda Benčiča no Šveices.

Atgādināsim, ka kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tu vari sekot līdzi dažām no šī turnīra spēlēm. Koeficienti gan laika gaitā var mainīties.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA