synottip

“VEF Rīga” Čempionu līgā vēlreiz tiksies ar Tenerifes klubu, kam zaudēja ar 21 punkta deficītu

"VEF Rīga" Čempionu līgā vēlreiz tiksies ar Tenerifes klubu, kam zaudēja ar 21 punkta deficītu

Jau 5. decembra vakarā FIBA Čempionu līgas pirmspēdējo spēli šosezon aizvadīs desmitkārtējā Latvijas čempione ''VEF Rīga''. Klubs ''Arēna Rīga'' telpās plkst. 19:30 uzņems Terenifes ''Lenovo'' komandu.

''VEF Rīga'' ar vienu uzvaru un trim zaudējumiem ir C grupas pastarīte. Vienīgais panākums izcīnīts iepriekšējā mājas spēlē pret ''Cholet Basket'' vienību. Pret šo pašu klubu izbraukumā gan minimāls zaudējums, kam klāt nāk arī -9 pret ''Darüşşafaka'' un -21 tieši pret Tenerifi. Tas vien liecina par to, ka gaidāmajā spēlē Latvijas klubam neklāsies viegli. Pēcāk arī būs jāaizvada turnīra pēdējā spēle pret ''Darüşşafaka'' vīriem.

Brīnums var notikt vien tādā gadījumā, ja ''VEF Rīga'' uzvar abās no šīm spēlēm un tiešie konkurenti zaudē. Tāda varbūtība gan ir vien teorētiska, jo Latvijas čempione cerības ir praktiski zaudējusi un šī Čempionu līgas sezona ir praktiski noslēgusies. Ja Jāņa Gailīša vadītā komanda Latvijas - Igaunijas apvienotajā līgā dominē, tad Čempionu līgā ir pastarīte, ievērojot sava veida hierarhiju.Latvijas čempione ļoti paļaujas uz saviem leģionāriem. Uzvarā pret ''Cholet Basket'' leģionāri guva tieši 80% no komandas punktiem (56 no 70). Problēmas tikmēr sagādā bumbas zem groziem. Pie šī spēles aspekta komandai ir kārtīgi jāpiestrādā. Jāpiemin, ka tiek aktīvi spekulēts par potenciālu Jāņa Timmas atgriešanos ''VEF Rīga'' rindās, kurš šo sezonu iesāka ''Darüşşafaka'' rindās. Timma šosezon pret Rīgas klubu jau ir devies laukumā.

Latvijas desmitkārtējā čempione šosezon nedemonstrē pārliecinošu sniegumu. Ja sakāves pret Slobožanskas ''Prometey'' un Tallinas ''Kalev/Cramo'' komandām vēl var būt izskaidrojami, tad zaudējumi sezonas ievadā pret Tallinas ''TalTech/OPTIBET'' un Tartu ''Ülikool Maks & Moorits'' gan nav. Vai Latvijas vadošajam klubam izdosies pārsteigt un Čempionu līgā sarūpēt pamatīgu pārsteigumu? Atgādināsim, ka Tenerifes komanda ar divām uzvarām trīs mačos ir grupas līdere (+37).

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tev var pavīdēt iespēja sekot līdzi šim mačam. Koeficienti gan laika gaitā var mainīties.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA