synottip

VEF un “Liepāja”, “Ventspils” un “Zeļļi”: starts LBL 1/2 fināliem

Latvijas basketbola līgas (LBL) sezona nonākusi līdz pusfināliem. Četras vienības jeb divi pāri metīsies cīņā par trim uzvarām, lai iekļūtu finālā.

“Ventspils” – Rīgas “Zeļļi”

Ja ventspilnieki automātiski kvalificējās pusfinālam, jo aizvadīja lielisku pamatturnīru, tad rīdzinieki savu vietu šeit izcīnīja ar papildus sviedriem. “Zeļļi” ceturtdaļfināla sērijā ar 3:1 bez lielām grūtībām aizsūtīja atvaļinājumā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” komandas leģionāru bunti.

“Zeļļi” savu pārākumu bieži izrāda ar pārsvaru atlēkušajās bumbās. Šajā aspektā dominanci izrāda Mārtiņš Meiers. Lieliski spēlē arī leģionāri Aizeja Osborns un Džordans Hanters. Ventspilnieku līderi tikmēr ir Linards Jaunzems un amerikānis Išmaels El-Amins. Tāpat fenomenālu sniegumu patlaban demonstrē Artūrs Ausējs. Šosezon abas vienības ar panākumiem apmainījās, rīdziniekiem savā laukumā uzvarot ar +3, bet ventspilniekiem revanšējoties uz sava parketa ar +8.

Sērija tiks atklāta 26. aprīlī, kad abas komandas tiksies Kurzemē.

“VEF Rīga” – “Liepāja”

Desmitkārtējā Latvijas čempione regulārajā sezonā bija mūsu valsts labākā komanda, arī garantējot TOP 4. Liepājnieki tikmēr parādīja raksturu, piecu maču trillerī uzveicot vienību “Ogre”. Ogrēniešiem šī būs pirmā reize kopš 2017. gada, kad nav sasniegts pusfināls. Teicamu sniegumu sērijā demonstrēja Kurzemes kluba līderis Kristaps Ķilps, caurmērā gūstot 28.4 punktus. Viņš bija komandas līderis katrā no ceturtdaļfināla sērijas mačiem.

“VEF Rīga” sniegums balstās, galvenokārt, uz leģionāriem. Liepājnieku frontē tikmēr Ķilps ar Klāvu Dubultu velk uz priekšu komandu, sniedzot jaunajiem spēlētājiem svarīgu pieredzi. Ja pērn kurzemniekiem izdevās uzlauzt VEF aizsardzību un uzvarēt, tad šosezon “Liepāja” savā laukumā piekāpās ar -7, bet viesos ar -10.

Sērija tiks atklāta 25. aprīļa vakarā (plkst. 19:00), kad sava laukuma priekšrocības centīsies izmantot “vefiņš”.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var būt iespēja vērot kādu aizraujošu LBL izslēgšanas spēli.

Reģistrējies ”synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu ”sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA