synottip

Ziemassvētku bokss: Vailders un Džošua atgriezīsies ringā

Ziemassvētku bokss: Vailders un Džošua atgriezīsies ringā

Ziemassvētki Saūda Arābijas pilsētā Rijādā tiks ieskandināti ar skaļu boksa notikumu. Astoņi pāri dosies ringā, lai cīnītos par uzvarām. Boksa entuziastus visvairāk gan ieintriģē divi smagsvaru dueļi, kurus papildinās sešas cīņas ar mazāk zināmiem vārdiem boksa pasaulē.

Jau 23. decembrī (plkst. 23:30 pēc Latvijas laika) cīņā metīsies amerikānis Deontejs Vailders un jaunzēlandietis Džozefs Pārkers. Vailders ir uzvarējis 43 no 46 karjeras cīņām, kamēr Pārkera kontā 33 panākumi 36 dueļos. Vailderam gaidāmajā cīņā ir būtiskas priekšrocības - viņš ir astoņus centimetrus garāks par savu oponentu, kā arī viņš var aizstiepties par 18 centimetriem tālāk, kas liek domāt, ka viņš varētu mēģināt cīņu novest līdz distancei. Vailders ir nedaudz pieredzējušāks, tomēr arī septiņus gadus vecāks, klauvējot jau pie 40 gadu atzīmes.

Teju perfekto Vaildera bilanci ir spējusi sabojāt vien britu boksa superzvaigzne Taisons Fjūrijs. Fjūrijs Vailderu uzveicis divreiz, bet vienreiz viņu savstarpējā cīņa noslēgusies neizšķirti. Ja nebūtu šo trīs cīņu, tad Vaildera kontā būtu 43 uzvaras 43 cīņās. Pārkers gan ir mazāk zināms vārds boksa pasaulē un par to liecina arī fakts, ka viņam nav bijušu daudz cīņu ar boksa līderiem.

Bukmeikeri Vailderu uzskata par izteiktu favorītu gaidāmajā duelī, piešķirot viņa uzvarai koeficientu 1.15. Pārkera triumfam atstāts iespaidīgs reizinātājs 4.55.

Vakara saldais ēdiens sāksies 24. decembrī (plkst. 00:30 pēc Latvijas laika), kad ringā kāps 34 gadus vecais brits Entonijs Džošua un vienu gadu jaunākais zviedrs Oto Valīns. Džošua ir triumfējis 26 no 29 karjeras cīņām, kamēr Valīns ir zaudējis tikai vienu no 27 aizvadītajām profesionālajām cīņām. Džošua divreiz ir kapitulējis Ukrainas vadošajam cīkstonim Oleksandram Usikam un vienreiz negaidīti Endijam Ruisam, kamēr Valīna vienīgā sakāve bijusi pret iepriekš jau minēto Fjūriju. Abiem bokseriem šī būs trešā cīņa šogad - gan Džošua, gan Valīns abas aizvadītās cīņas šogad ir uzvarējuši.

Gaidāmais duelis solās būt aizraujošs. Abi bokseri ir vienaudži - Džošua ir par vienu gadu vecāks, vienu centimetru garāks un viņš var aizstiepties par desmit centimetriem tālāk par savu pretinieku. Tas gan daudz neko nemaina - abi sportisti ir no boksa pasaules elites un pirmo reizi tiksies ringā, nezinot kādu cīņu sagaidīt. Iznākums ir teju neprognozējams un liela daļa boksa analītiķu uzskata, ka uzvarēt jebkurš no bokseriem.

Bukmeikeri gan ir strikti un analītiķiem nevēlas piekrist. Džošua uzvarai patlaban koeficients ir vien 1.28, kamēr Valīna triumfam atstāts jaudīgs 3.71. Adrenalīna cienītājiem atstāta arī neizšķirta opcija, kuras reizinātājs ir 19.28.

Vēl interesantāk, ka abi šo cīņu favorīti Vailders un Džošua ir vienojušies par savstarpējo cīņu nākamā gada martā, liecina sporta medija ESPN publicētā informācija. Džošua promouteris Edijs Hērns atklāja, ka līgums gan vēl nav parakstīts, bet šīs Ziemassvētku cīņas tiek aizvadītas tieši tāpēc, lai abi profesionāļi sagatavotos savstarpējai cīņai ringā. Arī tā varētu norisināties Saūda Arābijā, kur bokseri varētu tikt pie lielāka "žūkšņa" ar naudu. Vai arī šāds duelis varētu sagaidīt boksa pasauli drīzumā?

nformējam, ka arī kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tev var paspīdēt iespēja vērot kādu no šiem gaidāmajiem boksa dueļiem. Koeficienti laika gaitā var mainīties. 

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA