synottip

LČ hokejā tuvojas izslēgšanas spēles

LČ hokejā tuvojas izslēgšanas spēles: "Mogo" tikai viens zaudējums pēc 31 aizvadīta mača

Latvijas hokeja čempionāta regulārais turnīrs straujiem soļiem tuvojas izskaņai. No 22. līdz 25. februārim tiks aizvadītas pēdējās astoņas pamatturnīra cīņas, kas palīdzēs noskaidrot ceturtdaļfinālu pāru sadalījumu. Ir jau zināms, ka par regulārā turnīra čempioni tiks kronēta ''Mogo''/LSPA, kamēr vienīgā no deviņām vienībām izslēgšanas spēles izlaidīs pastarīte DLSS/''Dinaburga''. Likmes gan uz regulārā turnīra, gan ''play-off'' spēlēm var veikt ''synottip.lv'' mājaslapā. Ceturtdaļfinālā komandas spēkosies līdz trim uzvarām, kamēr pusfinālā un finālā triumfam būs nepieciešami četri panākumi.

Šis bija pirmais gads, kad Latvijas hokeja līgā dalību ņem arī trīs komandas no Lietuvas. Čempionātā tieši šī iemesla dēļ šogad valda nevienlīdzība. Lietuvas komandas pamatīgi atpaliek no pieciem vadošajiem Latvijas klubiem. Vājāku sniegumu demonstrē vien turnīra pastarīte no Daugavpils - DLSS/''Dinaburga''. Daugavpilieši ir pratuši atrast veidu kā uzvarēt tikai vienā no 30 spēlēm, ielaižot par 220 vārtiem vairāk, nekā gūstot. Pamatīgais kritums piedzīvots tieši līderu aiziešanas dēļ starpsezonā.

Otro vietu garantējusi ir pašreizējā čempione ''Zemgale''/LLU, kas paralēli ņem dalību arī Somijas ''Mestis'' līgā. Trešajā pozīcijā regulāro turnīru noslēgs Rīgas ''Dinamo'' hibrīdkomanda, kas pēdējā laikā radusi vairākus pastiprinājumus savā sastāvā. Vienībai gan tas netraucēja ar 0:13 piekāpties līderei ''Mogo''/LSPA. Šāds iznākums vien pierāda, cik liela nevienlīdzība valda Latvijas vadošajā hokeja čempionātā.

Vienīgais simtprocentīgi skaidrais ceturtdaļfināla pāris patlaban ir ''Prizma'' un hokeja skola ''Rīga''. Komandas atrodas attiecīgi ceturtajā un piektajā pozīcijā. Punktu atstatums ir tik liels, ka mainīties nekas vairs nevar. Pārējie trīs pāri gan var mainīties, ņemot vērā, ka sesto, septīto un astoto vietu ieņem Lietuvas klubi, kurus šķir viens punkts. Sestā ir Elektrēnu ''Energija'', septīto pozīciju ieņem pašreizējā Lietuvas čempione Viļņas ''Punks'', bet astotā - Kauņas ''City''.

Zināms arī, ka par labāko vārtu guvēju, piespēļu devēju un punktu krājēju kopumā tiks kronēts ''Mogo''/LSPA līderis Kārlis Ozoliņš. Viņš 31 mačā guvis 38 vārtus un atdevis 39 rezultatīvas piespēles, kopā iekrājot 77 rezultativitātes punktus. Viņam ir visas iespējas pārkāpt arī 80 punktu barjeru.

Vislielākās cerības tiek liktas uz to, ka pāri nevienlīdzībai stāvēs grandiozs un aizraujošs fināls. Galvenās kandidātes uz to ir pašreizējā čempione ''Zemgale''/LLU un tikai vienu reizi šosezon pārspētā ''Mogo''/LSPA. Šāds duelis varētu aizsniegties līdz pat septiņu spēļu sērijai. ''Mogo''/LSPA ir vienīgā komanda, kas šosezon guvusi vairāk par 150 vārtiem (226), kamēr ''Zemgale''/LLU ir vienīgā, kas ielaidusi savos vārtos zem 50 ripām (44). Pārējie dueļi tik sīvi, visticamāk, nebūs, tomēr arī ne-favorītes visiem spēkiem centīsies pierādīt pretējo.

Reģistrējies ''synottip.lv'', iemaksā ar kodu ''sports30'' un saņem trīs 10 eiro bezriska likmes un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA