synottip

Ostapenko cīnīsies Maiami ”WTA 1000” turnīra trešajā kārtā

Floridas metropolē Maiami turpinās ”WTA 1000” tenisa pamatturnīrs uz cietā seguma. Pasaules vadošās tenisistes tikušās ASV, lai cīnītos par kārtējiem tituliem un uzvarām.

Letiņu uzmanība šoreiz vērsta uz Latvijas un visas Baltijas vadošo raketi Aļonu Ostapenko, kura turnīru sāka no otrās kārtas. Viņa šajā turnīrā piedalās jau septīto reizi. Visveiksmīgākā dalība viņai sanāca 2018. gadā, kad sportiste tika līdz finālam, kurā toreiz piekāpās amerikānietei Slounai Stīvensai. Tagad viņai lieliska iespēja izcīnīt arī titulu, turpinot lielisko gadu rezultātu ziņā.

Latviete otrajā kārtā divos setos uzveica vācieti Lauru Zīgemundu – 7:6(3) un 6:4. Trešajā kārtā Aļonai konkurenci sastādīs agresorvalsts pārstāve un pasaules 25. rakete Anna Kaļinska, kura otrajā kārtā apspēlēja pasaules 56. raketi – ķīnieti Sjiju Vanu ar 6:2 un 6:2. Cīņa paredzēta 24. martā (plkst. 16:00 pēc Latvijas laika). Bukmeikeri sola sīvu cīņu – Ostapenko uzvarai piešķirts koeficients 1.88, kamēr Kaļinskas triumfa opcija novērtēta ar 1.90.

Sacensībās varēja piedalīties arī mūsu pašu Anastasija Sevastova, kurai gan tenisa spēle šoreiz gājusi gar degunu traumas dēļ. Izrādās, ka marta ievadā tenisiste piedalījusies Ostinas ”WTA 250” turnīrā, kurā iedzīvojusies smagā savainojumā. Viņai tika konstatēts krustenisko saišu plīsums, kura dēļ arī veikta operācija. Vēl nav zināms, cik ilgs būs viņas atlabšanas laiks.

Latviju šajā turnīrā gan pārstāvēja arī Latvijas otrā rakete Darja Semeņistaja, kura kvalifikācijas izšķirošajā kārtā piekāpās tieši iepriekš minētajai Zīgemundai. Pamatturnīru viņai šoreiz neizdevās sasniegt.

Maiami turnīrs ir īpašs ar to, ka tas ir otrs lielākais 1000 punktu turnīrs nauda balvu ziņā. Turnīra galvenā balva ir 1,1 miljons ASV dolāru, kas ir nedaudz vairāk kā viens miljons eiro. Turnīra gaitā gaisa temperatūra Maiami sasniedz aptuveni 23 līdz 27 grādu atzīmi pēc celsija. Lai gan visiem sportistiem apstākļi ir vienādi, nevienam šādā svelmē viegli neklājas. Likmes ir augstas un balvu fonds iespaidīgs, tāpēc izšķirošās cīņas varētu būt īpaši aizraujošas.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var pavīdēt iespēja vērot kādu aizraujošu tenisa dueli.

Reģistrējies ”synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA