synottip

Premjerlīgā līderu dueļi: “City”, “Arsenal” un “Liverpool” metas cīņā

Jau 30. un 31. martā futbola entuziastus priecēs ražīga nedēļas nogale ar Anglijas Premjerlīgas spēlēm. Cīņā metīsies visas 20 komandas, aizvadot kopā desmit spēles. Piedāvājam ieskatu pāris no gaidāmajiem mačiem, kuros dalību ņems vadošie klubi.

Svētdienas jeb 31. marta vakarā (plkst. 16:00 pēc Latvijas laika) Premjerlīgas vicelīdere “Liverpool” savā laukumā uzņems “Brighton” futbolistus. Kamēr “Liverpool” ieņem otro vietu turnīra tabulā, “Brighton” ir astotā. Komandai vēl vajag 11 punktus un trīs pozīcijas, lai kvalificētos vismaz Eiropas līgai. Pēdējās trīs tikšanās reizēs “Liverpool” futbolistiem nav īsti veicies. “Brighton” divos dueļos bijusi pārāka, bet pēdējais mačs noslēdzies ar neizšķirtu. Vai neveiksmju sērija turpināsies?

“Liverpool” līderis ir 31 gadu vecais Muhameds Salāhs, kurš ar 15 vārtu guvumiem dala trešā labākā vārtu guvēja statusu visā līgā. “Brighton” tikmēr demonstrē saliedētu komandas spēli, upurējot individuālo statistiku. Lai gan “Liverpool” atrodas turnīra tabulā augstāk, “Brighton” ir spējīga pārsteigt. Savstarpēji klubam pēdējā laikā ir veicies.

“Liverpool” gan šoreiz tiek uzskatīta par izteiktu favorīti. Komandas uzvarai piešķirts koeficients 1.36. “Brighton” triumfam atstāts reizinātājs 6.80 apmērā, bet neizšķirtam 5.40.

Aizraujošākais no dueļiem ar visaugstākajām likmēm varētu būt tieši 31. marta vakarā (plkst. 18:30 pēc Latvijas laika). Līgas līdere Londonas “Arsenal” viesos mēros spēkus pret trešās vietas īpašnieci Mančestras “City”, kas no savas pretinieces atpaliek tikai par vienu punktu. No šī mača iznākuma ir atkarīgs, kura komanda pirms atlikušajām deviņām sezonas spēlēm atradīsies pirmajā vietā. Var teikt, ka spēles likme ir sešu punktu vērtībā.

Šajā kalendārajā gadā vienības tiksies pirmo reizi, taču 2023. gadā klubi aizvadīja piecas savstarpējās spēles – trīs reizes uzvarēja “City”, vienreiz “Arsenal”, bet vienu reizi mačs noslēdzās ar neizšķirtu. Duelis solās būt īpaši aizraujošs, jo Mančestras klubu pārstāv čempionāta labākais vārtu guvējs Ērlings Hollans. Norvēģu izcelsmes uzbrucējs šosezon jau guvis 18 vārtus. “Arsenal” līdera grožus tikmēr uzņemas 22 gadus vecais brits Bukajo Saka.

Bukmeikeri ir pārliecināti, ka uzvaru izcīnīs “City” komanda, kuras koeficients ir 1.76. “Arsenal” uzvarai atstāts reizinātājs 4.27, bet neizšķirtam atstāts 3.80.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var pavīdēt iespēja vērot kādu aizraujošu ČL maču.

Reģistrējies ”synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA